Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zdraví Zprávy z Prahy

Obchodní centrum Atrium Flora pomáhá zvládat pandemii

OC Flóra

Obchodní centrum Atrium Flora navázalo spolupráci s Ošetřovatelským domovem Prahy 3, který podpořilo částkou 50 000 Kč. Kromě toho podpoří nedalekou Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, kterou obdaruje kávovarem pro dostatek energie všem lékařům v tomto těžkém období.

V nově instalovaném Rouškomatu v obchodním centru si budete moci pořídit roušky, respirátory, rukavice i dezinfekci, a budete se tak cítit více chráněni nejen během vašich nákupů.

darkovy sekObchodní centrum proto oficiálně navázalo spolupráci s Ošetřovatelským domovem Prahy 3, kterému daruje 50 000 Kč na zajištění testování zaměstnanců PCR technikou na detekci viru SARS-COV-2. Pomoc bude realizována ve spolupráci s Prahou 3, která je zřizovatelem tohoto domova. Ošetřovatelský domov Prahy 3 poskytuje své služby seniorům a zdraví jeho zaměstnanců je velmi důležité pro zdraví pacientů domova. Obchodní centrum Atrium Flora si také velmi váží práce všech zdravotníků blízké Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kam daruje kvalitní kávovar. Ten půjde přímo na oddělení věnující se péči o nakažené pacienty. „Doufáme, že náš dárek pomůže zdravotníkům zvládnout náročné a dlouhé směny a že Ošetřovatelskému domovu Prahy 3 umožní náš příspěvek mít nemoc pod kontrolou. Přejeme všem zdravotníkům, Armádě ČR a dalším pomocníkům z celé republiky hodně sil,“ říká Ivo Kolář, ředitel obchodního centra Atrium Flora.

rouskomatVzhledem k brzkému otevření obchodů 11. května a očekávanému nárůstu počtu lidí v prostorách obchodního centra pořídilo vedení Atria Flora Rouškomat, který je k dispozici všem návštěvníkům. Rouškomat je instalován v 1. patře vedle supermarketu Albert. Zákazníci si v něm budou moci pohodlně pořídit respirátory FFP2, jednorázové roušky i nanoroušky, dezinfekci či rukavice. Pomůcky budou praktické nejen na nákupy. Platba v Rouškomatu bude k dispozici pouze bezkontaktně platební kartou.

Informace ohledně aktuální situace v Atriu Flora jsou k dispozici na webových stránkách obchodního centra www.atrium-flora.cz.

Adéla Kubaštová
E-mail: adela.kubastova@double-u.cz

Double-U PR, s. r. o.
www.double-u.cz

Podobné příspěvky

Městská policie hlavního města Prahy realizuje sérii opatření…

Šebík

Co dělat než přijde vakcína?

Afri

Je výhodnější tisknout fotografie doma nebo práci přenechat fotolabu?

Afri