Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Pěvecká soutěž TOP VOICE 2023 zná své vítěze

Objevovat mladé pěvecké talenty nemusí jen televizní show. Celkem 371 mladých zpěváků a zpěvaček se přihlásilo do nové soutěže TOP VOICE 2023, která měla před pár dny své finále v Teplicích. Porota v čele s Davidem Gránským vybrala vítěze ve dvou věkových kategoriích.

V porotě zasedli Gránský, Tomešová i Grossová

Soutěž, která je určena dětem a mladým lidem od 8 do 25 let, vznikla na podporu a rozvoj mladé generace nových zpěváků a zpěvaček. Konala se ve třech kolech (internetovém, semifinálovém a finálovém) a přihlásili se do ní děti a mladí lidé, kteří by se chtěli stát profesionálními interprety ze všech koutů České republiky. „Vůbec jsme to nečekali. Já sama zpívám, a tak jsem byla moc zvědavá na výkony mladých zpěváků,” uvedla ředitelka soutěže Hana Ježková.

Překvapením byla i kvalita soutěžích. „Už při semifinálovém kole to měla porota v čele s Lenkou Dusilovou opravdu těžké a rozhodování, kdo postoupí, nebylo vůbec jednoduché,” upřesňuje ředitelka. Do samotného finálového galavečera, který proběhl v Domě kultury Teplice, postoupilo 26 soutěžících rozdělených do dvou kategoriií: 8 – 15 let a 16 – 25 let. V porotě na ně čekala hvězdná jména, jako jsou David Gránský, Michaela Tomešová či Natálie Grossová.

„Byl jsem neuvěřitelně překvapen, kolik se může sejít talentů v jedné soutěži. Neměli jsme to vůbec jednoduché, neboť výkony většiny soutěžících byly famózní,“ shrnul výkony David Gránský. „Přistihla jsem se několikrát, jak spontánně pláču a nechápala jsem, jaké emoce dokážou projevit vlastně teprve děti,“ doplnila ho Míša Tomešová.  Slavnostním večerem provázeli moderátoři Michal Šeda a Martin Hubeňák. Vítězové si odnesli veliké množství cen, včetně možnosti natáčení vlastních písní v profesionálním studiu Someth Records, hodnotných cen, víkendových pobytů a také dostali možnost natáčet reportáž v České televizi.

„Rozhodli jsme se také pro natočení písně a videoklipu všech vítězů, kterou jsem složil a chtěli bychom ho v červnu slavnostně představit v Praze,” prozradil syn ředitelky a spolupořadatel soutěže Filip Ježek. Ředitelka je zároveň majitelkou agentury TOP VOICE AGENCY, ve které pomáhá mladým talentům. „Chtěla bych poděkovat Statutárnímu městu Teplice včele s primátorem Bc. Jiřím Štáblem, Jezek production s.r.o. a všem sponzorům za vynikající spolupráci,“ dodala. Soutěž byla natolik úspěšná, že se už nyní připravuje další ročník 2024.

Výsledky soutěže: 

  1. kategorie:                                             2. kategorie:
  2. místo –Max Behenský                       1. místo – Emmy Hoang                            
  3. místo –Adéla Křivánková                 2. místo – Karmen Sarojanová
  4. místo – Anja Nováková                      3. místo – KarolínaAnna Bokstefflová

Jaroslav Hauer

www.topvoice.cz

Podobné příspěvky

Fitness sektor připravil návrh na otevření vnitřních sportovišť

Afri

Prahu zaplavil řev motorek Harley-Davidson

Afri

PVK nasadí do ulic metropole recyklační vůz s pohonem na bio CNG

Afri