Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Sextet – premiéra v Divadle Metro

a

Divadlo Metro se, za dobu své jedenáctileté existence, dokázalo dostat do podvědomí diváků svými činoherními a černodivadelními inscenacemi, ale i natáčením úspěšných televizních pořadů TV Nova Paškál Karla Šípa, Politické harašení Zuzany Bubílkové a Mr.GS Richarda Genzera a Michala Suchánka.  

Na stávajícím činoherním repertoáru jsou výborné komedie „Poslední šance“, „Láska na tři“, „Drahé tety a já“ a divadelní sezónu netradičně zakončí 24.6.2013 premiéra nové hry „Sextet“.  

Představení černého divadla se hrají v Divadle Metro celoročně, žádné divadelní prázdniny se nekonají. Kromě večerních představení Life is Life /Život je fajn/ hrají s velkým úspěchem i představení pro školy s názvem Ulice plná kouzel. Jejich součástí je i krátký workshop s ukázkou techniky tohoto divadla a s možností vyzkoušet si ji přímo na jevišti. V současné době autoři Michal Urban a František Kratochvíl připravují nové představení, které se bude opírat o stejnou a ojedinělou techniku oživlé kresby.

Divadlo Metro je soukromé divadlo a zvyklo si hospodařit zcela bez dotací. Že je to těžká cesta, to není třeba zdůrazňovat, ale velkou odměnou je spokojený divák.  

 

Fotky z představení Life is Life, abychom vás přesvědčili, že v Divadle Metro se nudit nebudete!

Life-.is life1  Life-.is life2  Life-.is life3  Life-.is life4

 

Podobné příspěvky

PVN – Pražská výstava nožů – KNIVES 2015

Šebík

20. ročník soutěže Manažer roku

Afri

Návrhy a podněty AMSP ČR pro vládu k řešení koronavirové krize

Afri