Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Thomas Anders and the Modern Talking Band v Praze!

“Cheri Cheri Lady”…”You’re My Heart You’re My Soul”…zazní naživo v Praze, kdy se 26. září konečně dočkají všichni čeští fanouškové legendární  skupiny Modern Talking a to ve Velkém sále Paláce Lucerna.

Foto aus 2012 TA in Weiß für PromoSkupina s nezlomnou kariérou, skupina, na kterou se nikdy nezapomene. V 80-tých letech ovládli Modern Talking svět popu v Evropě, prodali více než 450 miliónů desek. V některých evropských zemích prodali desetkrát více alb než Whitney Houston nebo pětkrát víc než Michael Jackson.

Německá hudební skupina vznikla roku 1984 a tvořila duo Thomas Anders (zpěvák) a Dieter Bohlen (zpěvák, skladatel, textař a producent). Ovšem toto složení nevydrželo a Dieter Bohlen se v současnosti věnuje projektu německé obdoby talentové soutěže Česko hledá Superstar. Thomas Anders nyní vystupuje se skupinou Modern Talking Band, ale to neznamená, že by fanoušci byli připraveni o hity jako “You’re My Heart You’re My Soul”, “You Can Win If You Want”, “Cheri Cheri Lady”, “Brother Louie”, “Atlantis Is Calling(S.O.S. For Love)”, nebo “Geronimo’s Cadillac”.

I po takových letech dokázal Thomas Anders vyprodat halu Na Pasienkach v Bratislavě, kde v rámci evropského turné koncertoval. Dokázal předvést obrovskou show a ženy…ženy opět šílely. Ono řekněme si popravdě, že Thomas je stále sexy!

Vstupenky na koncert jsou k dostání v distribuční síti Ticketpro.


Podobné příspěvky

Městská policie hlavního města Prahy realizuje sérii opatření…

Šebík

Singl, který se možná stane letním super hitem

Šebík

V českém zemědělství se nedostává pracovní síly, hrozí tak další zdražování zeleniny i ovoce

Afri