Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Zprávy z Prahy

TOMÁŠ KLUS JEDE S NOVÝM ALBEM JARNÍ TURNÉ „CÍTÍM“!

S odstupem tří let od vydání alba Spolu a po dvou speciálních minialbech – lockdownovém Pět pohromadě a politickém ČauČesku – vydal na podzim Tomáš Klus novinku Cítím a nyní s ní vyjíždí na stejnojmenné koncertní turné.

Od 18. března 2022 se Tomáš Klus se svou kapelou Cílová skupina vydává na CÍTÍM – TOUR 2022, které odstartuje koncertem ve Žďáru nad Sázavou a dál bude pokračovat až do června koncerty například v Plzni, Táboře, Hradci Králové, Brně, Ostravě, Liberci, Praze, Českých Budějovicích. Nové písničky představí i na Slovensku.

„Upřímně, nevěděl jsem si rady, jestli hrát nebo ne, jestli se to sluší, jestli je to fér se veselit a zapomínat na dění. Došlo mi ale, že život je v téhle době potřeba nejen zachraňovat, ale i oslavovat. Máme štěstí, že jsme kde jsme a vlnou solidarity i kdo jsme. CÍTÍM hrdost a CÍTÍM touhu vám všem poděkovat a dodat sílu do žil, aby ožil entuziasmus a nabyla na velikosti víra v člověka jednotného, soudržného a uctivého vůči životu; to je totiž jediné možné vítězství nad zbraní slabých, nad násilím; nepoddat se strachu a nedat příležitost stínům ovládnout nás pochybnostmi a nedůvěrou v druhé… CÍTIT a souCÍTIT, vytančit a vyzpívat všechny druhy emocí, které v nás za poslední dva roky bují, je potřeba. Frustrace a pocity bezmoci lze rozpustit vědomím, že nejsme sami. Těším se na vás. U nás na koncertě; Žijem! Carpe diem!“ Vzkázal Tomáš Klus svým fanouškům.

CÍTÍM – TOUR 2022

 1. 3. ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
 2. 3. PLZEŇ
 3. 3. TÁBOR
 4. 3. HRADEC KRALOVE
 5. 4. BRNO
 6. 4. OSTRAVA
 7. 4. LIBEREC
 8. 4. PRAHA
 9. 5. CHEB
 10. 5. OLOMOUC
 11. 5. SVOJŠICE U PARDUBIC
 12. 6. PEZINOK SK
 13. 6. ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

TRACK LIST ALBA Cítím: Zatím/ Tajemství/ Setkání s Milou/ Cítím/ Tamarotti/ Zázrak/ Mariím/ Reflexe/ Nedělat bordel/ Fí/ Osvícen/ Udělám to samé/ Liberté/ První báseň/ Manasarovar / Vánoční čas

 

Lyric video Ukrajinohttps://youtu.be/WB_-c7DtIQU

Lyric video Tajemstvíhttps://youtu.be/SKxlfJLGIf8

Multilink album Cítímhttps://tomasklus.lnk.to/CitimFP

k nejvýraznějším osobnostem domácí populární hudby posledního desetiletí. Za tu dobu posbíral hned několik významných ocenění, včetně výročních cen Akademie populární hudby Anděl, úspěšně bodoval i v anketě popularity Český slavík. Je zároveň osobností, která citlivě vnímá společenské dění a dokáže na něj v rámci své písničkářské tvorby rychle reagovat. Díky svým početným uměleckým i společenským aktivitám se řadí mezi vůbec nejaktivnější současné české umělce. Koncertuje pravidelně se svou Cílovou skupinou, natáčí filmy a vystupuje v divadelních hudebních projektech.

 

web: https://www.tomasklus.cz

Facebook: https://bit.ly/TomášKlus-Facebook

Instagram: https://bit.ly/TomášKlus-Instagram

YouTube: https://bit.ly/TomášKlus-YouTube

Spotify: https://bit.ly/TomášKlus-Spotify

Supraphonline: https://bit.ly/TomášKlus-Supraphonline

Podobné příspěvky

Diplomats Polo Cup 2019

Afri

Muzeum města Prahy zve na novou venkovní hru Stínadla II

Afri

Už se smí do přírody, objevte tajemství jarních hub

Afri