Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Doprava Internet Technika Zprávy z Prahy

Uber XL to je doprava pro celou rodinu

UBER XL

Stisknutím jediného tlačítka je možné objednat dostupnou a spolehlivou dopravu pro celou rodinu nebo skupinku přátel.

Praha – Uber v české metropoli nově nabízí jízdy pro skupinky až šesti osob. Ty rychle, spolehlivě a bezpečně sveze nová speciálně jim určená služba UberXL. Ocení ji především typicky větší rodiny, skupinky kamarádů cestou na koncert, manažeři, kteří při každodenních přesunech uvítají o fous větší prostor nebo prostě kdokoli na cestě z letiště nebo na nádraží s fůrou zavazadel.

UberUber XL může přijít vhod (a to nejen finančně) i přátelům nebo kolegům z práce, kteří by se jinak při cestě museli rozdělit do dvou standardních vozů. Tak například zatímco cesta z centra do pražské ZOO Uber XL přijde na přibližně 260 Kč, klasická služba Uber X by skupinku ve dvou autech vyšla na zhruba 320 Kč. Navíc i v případě Uber XL mohou cestující využít oblíbenou speciální funkci a pohodlně si rozdělit jízdné mezi sebou.

„Uživatelé, kteří by doteď například byli nuceni rozdělit se na dvě skupiny pro UberX, teď mohou ušetřit a podělit se o jízdné jednoho vozu UberXL,” říká Ash Kebriti, generální manažer Uber pro střední a východní Evropu, ke spuštění služby a dodává: „Od uvedení Uberu do Prahy před pěti lety jsme s růstem uživatelů služby zaznamenávali značný zájem o různá řešení pohotové a cenově výhodné dopravy, a proto neustále pracujeme na zlepšení a rozšíření možností v naší nabídce,“ dodává.

Skvělou funkcí, kterou službu dělá ještě atraktivnější, je i možnost, že uživatelé služby UberXL mohou také využít nástup jednotlivých osob na různých místech, když si před objednáním nastaví přesné místo zastávky.

Po spuštění služby UberXL mají tak nyní cestující v Praze možnost výběru již ze čtyř typů služeb: Uber X, Uber XL, Select a Black.

Tým Uber Česko/ jan.svehla@ogilvy.com

O společnosti Uber

Posláním Uberu je vytvářet příležitosti prostřednictvím pohybu. Začali jsme v roce 2010, abychom vyřešili jednoduchý problém: jak se spolehlivě a bezpečně svézt jediným dotykem tlačítka? O více než 10 miliard jízd později vytváříme spolehlivé produkty, aby se lidé dostali vždy tam, kam chtějí. Uber je platforma, která mění způsob, jakým se lidé, jídlo a předměty pohybují městy, a otevírá tak pro svět nové možnosti. Chcete-li se svézt, stáhněte si zdarma aplikaci Uber z App Storu nebo Google Play do svého smartphonu nebo se zaregistrujte na adrese uber.com/app. Více informací naleznete na webu https://www.uber.com/cities/.

Podobné příspěvky

Jágr: Vymýšlíme kraviny

Šebík

Prague International Blue Night no. 141- Southern Avenue – Palác Akropolis 21. 4. 2020

Afri

Městská policie hlavního města Prahy realizuje sérii opatření…

Šebík