Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Modeling VIP akce Zprávy z Prahy

V Aquapalace Praha se představí nejkrásnější dívky z Čech

Největší aquapark ve střední Evropě zve na poslední semifinálové kolo MISS České republiky. Porota v sobotu 25. července rozhodne, které z dívek doplní finálovou dvanáctku. Poznejte finalistky nejprestižnější soutěže krásy a užijte si zábavné odpoledne s celou rodinou.
12 missČtvrté semifinálové kolo zahájí módní přehlídka, která začne ve 14:00. Program doplní volné disciplíny a taneční vystoupení soutěžících dívek. Akci završí oblíbená promenáda v plavkách a vyhlášení postupujících dívek v 16:30.

20 tobogánů a skluzavek

Na návštěvníky čeká i více než 20 tobogánů a skluzavek včetně oblíbeného tobogánu s virtuální realitou MAGIC TUBE, nejdelší Divoká řeka i mořské vlnobití. Odpočinek poskytne relaxační zóna s rodinnými boxy u Korálového dómu, kde je nově možné poslouchat hudbu přímo pod vodní hladinu. Nedávno otevřený POOL BAR zase nabídne speciální drinky společně s koktejlem Jakuba Koháka Sweet Aqua Chick.

Termín: 25. července od 13hodin
Místo: Aquapalace Praha, Pražská 138, Praha-Čestlice
Vstupné je součástí vstupu do Vodního a Saunového světa

Více informací na http://www.aquapalace.cz

 Aquapalace Praha

Vodní svět o rozloze 9 150 m2 je nejzábavnějším aquaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý. Rozsáhlý Saunový svět tvoří komplex čtrnácti druhů saun a prohříváren. Dělí se na finské sauny, římské lázně a venkovní sauny. Pod jednou střechou se nachází i luxusní SPA & Wellness určené pro milovníky odpočinku, pravidelných masáží či obličejových procedur a moderní plně klimatizované dvoupodlažní Fitness, které disponuje rozsáhlou kardiozónou s řadou nejnovějších kardiotrenažerů i širokým spektrem skupinových lekcí.

Podobné příspěvky

Kdo může za koronavirus? I politici, ti čínští, etiopští, íránští,…

Afri

HAPPY CHICKEN CZ – premiéra v divadle pod Palmovkou

Redaktor J.Hampl

Co možná nevíte o 5 nejoblíbenějších zimních sportech u nás

Afri