Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Veletrh čisté mobility e-SALON je zpět! V listopadu nabídne nové trendy

Peugeot e

PeugeotCyclesTřetí ročník veletrhu čisté mobility e-SALON se po odmlce způsobené koronavirovou pandemií vrací ve svém standardním termínu. Tedy na podzim. V plné síle se opět představí na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Po předchozích skvělých ročnících se chce veletrh zaměřit na trendy v inteligentní ekologické přepravě a další novinky v high-tech světě. Tahákem tradičně budou elektromobily, dojde ale i na další ekologická vozidla, včetně dobíjecích systémů. Veletrh uvede v českých premiérách nové ekologické vozy, motocykly, letadla, dobíjecí technologie a novinky z oblasti infrastruktury moderní mobility. Akce, jejímž spoluorganizátorem je televize Prima, se koná v termínu 11. až 14. listopadu 2021.

Veletrh čisté mobility e-SALON je zpět! V listopadu nabídne nové trendy

Fiat 500ePoslední konaný ročník e-SALONu v listopadu 2019 navštívilo téměř 25 tisíc návštěvníků, na akci se akreditovalo 151 odborných novinářů. Hvězdami výstavy se staly premiéry nových elektromobilů Volkswagen ID.3, Renault ZOE druhé generace, Škoda Superb iV i vodíková Hyundai NEXO. Hybridy zastupovaly modely Audi Q5 TFSI e, Hyundai KONA hybrid a Ford Mondeo hybrid. A výrobce motorek, čtyřkolek a skútrů Kymco ukázal nový elektrický motocykl RevoNEX. „Návštěvníci ocenili možnost testovacích jízd, které v tak bohaté formě na veletrzích podobného typu nebývají obvyklé. Svézt se mohli desítkami ekologických vozidel. V doprovodném programu měl úspěch stánek spolupořadatele akce, skupiny Prima, s atraktivní prezentací jednotlivých programů a jejich tváří,“ shrnula ředitelka veletrhu Jana Nosálová.

Peugeot-e-TravellerPořadatelská společnost ABF ve spolupráci s agenturou SOLOOTIONS, skupinou Prima a jejím pořadem Autosalon připravují na rok 2021 novinky. Veletrh bude rozšířen o nomenklaturu digitální továrna 2.0 neboli e-FACTORY. Na výstavě se tak objeví trendová témata, jako jsou digitalizace, počítačové simulace, softwarová řešení, elektronické řízení výroby, 3D tiskárny i virtuální realita. „V rámci nové, rozšířené koncepce budeme věnovat významný prostor také aktuální otázce digitalizace podniků a jejich komplexní podpory v oblasti vývoje a výroby,“ doplnila Jana Nosálová. Automobilové novinky opět obsadí halu 4. Úvodní den bude tradičně patřit médiím a odborníkům, pro širokou veřejnost bude akce zpřístupněna o den později.

e-SALON opět přinese i odborné konference zaměřené na inteligentní ekologickou dopravu ve městech.

Setkání s hvězdami

Rifter-dobijeniAtraktivní zábavu pro širokou veřejnost, především pro rodiny s dětmi, chystá i skupina Prima. Ta připravuje program podle zaměření jednotlivých televizních kanálů i stánek pořadu Autosalon, kde se mohou návštěvníci potkat s moderátory oblíbeného pořadu. „Pro odvážné jsou připraveny simulátor rally a virtuální realita pod záštitou Prima COOL. Stanoviště Prima ZOOM nabídne oddech v podobě setkání s přírodou, dámy si mohou odpočinout v zóně Prima LOVE. Navíc se návštěvníci mohou těšit na setkání s tvářemi známými z televize Prima,“ vypočítává jednotlivé odpočinkové aktivity marketingový ředitel skupiny Prima a šéf spolupořádající agentury SOLOOTIONS Aleš Pýcha.

Generálním partnerem veletrhu je skupina ČEZ

cerpaci-staniceElektromobilita je pro energetiku logickým trhem, skupina ČEZ se jí proto systematicky věnuje již deset let. Provozuje největší síť veřejného dobíjení v ČR s více než 150 stanicemi. Rychlodobíjecí stanice vznikají i díky podpoře z evropského programu CEF (Connecting Europe Facility). Současně skupina ČEZ nabízí širokou paletu souvisejících služeb a produktů pro jednotlivce, firmy, municipality a kraje.

Podrobnosti o veletrhu a doprovodném programu na www.e-salon.cz.

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

 

Podobné příspěvky

Pivní speciál roku 2020

Redaktor J.Hampl

Delší život pro nemocné rakovinou plic – personalizovaná léčba

Šebík

Praha zvyšuje kontrolu nad svozem odpadu a úklidem separačních stanovišť

Afri