Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Veletrh MOTOCYKL 2018 představil světovou premiéru

Veletrh Motocykl 2018 – Holešovice letos čeká show jako za starých časů

Exkluzivní česká premiéra Ducati Panigale V4, první představení novinky Norton V4 a hlavně MV Agusta F4 RC Reparto Corse na živo! K tomu už 14. ročník Bohemian Custom Bike, Harley-Davidson, kaskadéři, Indian i novinky od tuzemské Jawy. Tradičnímu veletrhu Motocykl letos začíná opět růst kredit!

 

Nikdo z vás si myslím nemohl nevšimnout souboje na poli tuzemských motocyklových výstav, který trvá už od roku 2010. Skutečnost, že máme veletrhy dva, ve stejný termín a jednou za dva roky dokonce ve stejném městě, nebaví návštěvníky a už vůbec ne pořadatele. Ovšem letos se něco přihodilo. Malá úprava data, která přinesla do tohoto dříve neřešitelného stavu velké změny!
Akce Motocykl 2018 koncipovaná jako přehlídka motocyklů, čtyřkolek, doplňků, techniky, sportu a života v jedné stopě, se konl v Praze v termínu 1.-4.3.2018, kdežto konkurenční akce je letos v jiném městě a hlavně o týden později!

Každý milovník motocyklů, kterému je zima dlouhá, tak může navštívit akce obě, nebo si prostě vybere tu, kterou má blíž. Asi největší efekt měla tato změna na samotné vystavovatele, podle kterých se u nás měří kvalita veletrhu především. Spousta z nich má tak možnost prezentace na obou akcích.
Navíc prezentace v Praze a středočeském regionu je pro prodejce motocyklů nejdůležitější, díky čemuž veletrh Motocykl 2018 na výstavišti v pražských Holešovicích znovu upevňuje své pozice na trhu. Do prostor Průmyslového paláce se vrací velké motocyklové značky i nákladné expozice. Praha tak letos hostila plnohodnotný motocyklový veletrh.

Podobné příspěvky

Pekárny Globusu hlásí před Vánoci rekordy

Afri

Ivan Vyskočil má recept na to, jak si romantické chvíle s partnerkou dokonale vychutnat!

Afri

Legendární festival Mezi ploty, to je ráj pro děti i dospělé

Jaroslav Hauer