Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Sport Zprávy z Prahy

Vietnamští fotbalisté změřili síly na Strahově

Praha – 7. května 2019 – Sázková kancelář MAXITIP a společnost Trufo CZ oficiálně uspořádala 12. května I. ročník rozšířeného Fotbalového turnaje MAXITIP – ROLLTON 2019 pro vietnamskou komunitu žijící v České republice. Účast na turnaji potvrdilo přes 300 hráčů, kteří na Strahově reprezentovali 16-20 fotbalových týmů.

 

Tento turnaj byl pořádán poprvé pro vietnamskou komunitu. Zúčastnili se ho vietnamští fotbalisté, kteří žijí, studují nebo pracují na území České republiky. Jeho cílem bylo nabídnout bohaté sportovní vyžití, posílit zdravého soutěžního ducha a vytvořit příležitost pro vzájemné poznávání a sbližování mladých lidí.

 „Mezi Vietnamci je celá řada šikovných fotbalistů, o kterých mimo jejich komunitu takřka nikdo neví a tak jim nabízíme příležitost ukázat, co v nich je,“ komentuje pořádání turnaje předseda představenstva Maxi-Tipu Karel Kabrna.

Společnost MAXITIP věnovala do turnaje i tučně odměny: 100.000Kč pro vítězný tým, druhý tým získal 50.000Kč a třetí tým se podělil o 10.000 Kč.

O Maxi-Tipu

Sázková kancelář Maxi-Tip byla založena v roce 1998 bývalými daviscupovými reprezentanty v Přerově v čele s tenistou Jiřím Novákem. Později firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti Jiří Novák, aby byla v roce 2012 koupena skupinou investorů, pokerových hráčů, sázkařů a bookmakerů. V současnosti ve společnosti vlastní největší podíl rodina investora Karla Kabrny přes firmu Power Bet. Sázková kancelář Maxi-Tip je schopna přijímat sázky v jednotkách milionů korun a věnuje se též sponzoringu oblíbených i méně známých sportů, jako je malá kopaná. V roce 2017 získala od ministerstva financí licenci na provozování on-line sportovního sázení.
Mezi její akcionáře patří mj. jeden z nejlepších českých hráčů pokeru Vojtěch Růžička nebo vietnamský byznysmen Luong Phung Nguyen. S pokerem Maxi-Tip pojí i jméno Leona Tsoukernika, majitele rozvadovského Kings Casina a pokerového profesionála, který patří k pravidelným sázkařům u kanceláře.

TZ

Josef Koukolíček, josef.koukolicek@media-list.cz

Marek Winkler, marek.winkler@media-list.cz

Podobné příspěvky

Softbalistky se vrací do akce

Afri

Nezaměstnanost v USA může přesáhnout až 32 procent

Afri

Finalistka České Miss Karin Křížová zazářila v Superstar!

Jaroslav Hauer