Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Kultura Pozvánky na akce Zprávy z Prahy

WONDERLAND HALLOWEEN v paláci Lucerně, návštěvníci se stanou součástí příběhu.

Halloweenský bál je ve světě uznávaným svátkem a tradici se unikátní akcí WONDERLAND HALLOWEEN snaží organizátoři zavést také v Praze. Letos se pořadatelé rozhodili opět pro palác Lucerny, do velkého sálu s kapacitou 2 500 lidí.

Dva dny, tři patra plné zábavy a tisíce návštěvníků v maskách.

Zveme Vás na největší českou karnevalovou akci v Praze. Czech Event Group pod vedením Jakuba Čížka společně s Beno Events pořadatelem největších párty v Praze a ve spolupráci s Jiřím Morstadtem pořadatelem Czech Fashion Week a s Kamilem Bartoškem alá Kazmou pro Vás připravili ojedinělou zábavu ve stylu prestižní halloweenské párty.

 

“Příběh Wonderlandu se přenese na naše návštěvníky v podobě dopisu, který obdrží po zakoupení vstupenky. Jedná se o speciálně lisovaný papír, který má netradiční design a je na něm napsané osobní pozvání na oslavy do podzemí Lucerny a nikdo neví od koho. Při vstupu do Lucerny Vás čeká průchod brány do podzemí Wonderlandu za doprovodu herců, zvukových a světelných efektů vám bude přehrán krátký příběh k naladění atmosféry a stanete se součástí příběhu, prozrazuje za tým pořadatelů Jakub Čížek.

 

Letos si pořadatelé dávají opravdu záležet nejen na programu, ale i na rekvizitách. “Celou akci budou doprovázet speciální projekční technologie a chybět nebude ani 3D laser & video show, jejíž přípravu chystají české špičky několik měsíců dopředu. Celou atmosféru akce umocní rekvizity ze zahraničí, jako jsou mluvící dýně, oživlí kostlivci, létající duchové a vyzdobené hororové koutky s pravdivým příběhem.

 

3 patra budou rozděleny na několik sektorů a to pro klasické vstupenky, které mohou po celém paláci Lucerna, kromě vybraných pater. V.I.P. hosté, které mohou do V.I.P. patra s větším servisem a následný TOP CLASS V.I.P. od Czech Fashion Weeku pod hlavičkou Jiřího Morstadta.

 

Na akci připraveni desítky herců, animátorů a tanečníků, který budou hrát živé zoombie, u vstupu budou nasazení herci, kteří při vstupu do Lucerny budou tvořit pompézní tématickou hranou show. “Klasické výzdoby prostorů, jako jsou kostlivci, hrobky, duchy, nebo netopýry už berou lidé na Halloween jako samozřejmost, návštěvníci se však mohou těšit na novinky jako digitální dekorace, vycházející duchy ze zdí, ďábelské oči a nebo živé hororové obrazy.”, přibližuje organizátor akce Sebastian Belhocine.

 

Návštěvníci můžou zakopit vstupenky na webu www.WonderlandHalloween.cz

Podobné příspěvky

Znalci bez pojištění od března příštího roku u ministerstva spravedlnosti nepochodí

Afri

Herečky učí sebeobraně Michaela Nosková

Šebík

K létu patří GRILOVÁNÍ i SAUNOVÁNÍ

Afri