Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Z dračice k rodinnému životu!

missis

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života! Krásná a energická maminka dvou dětí je na roztrhání, přesto mimo herectví a péči o rodinu perfektně zvládá i roli ambasadorky České Missis, unikátní soutěže o nejsympatičtější maminku.  

Alice Bendová myslí více na teplo domova

alice bendovaV současné době, kdy se pozornost všech stočila převážně k pandemii a veškerým opatřením, herečka neklesá na mysli a užívá si radost z každého dne. Léto tráví s rodinou ve svém druhém domově na Kanárských ostrovech na Tenerife a do České republiky se vrací převážně kvůli pracovním povinnostem.

missisJednou z nich je i projekt České Missis, který se pod vedením ředitelky Veroniky Farářové opět vrátil na scénu a aktuálně v moderním duchu připravuje deset finalistek s jejich dětmi na pomalu blížící se finále. „Když jsem hledala ambasadorku pro tuto soutěž, Alice byla jasnou volbou. Obě jsme maminky, i když Alice má o mnoho více zkušeností než já. Jako čerstvá máma mohu nyní čerpat bohaté zkušenosti od ostatních. A Alice je v tom velmi inspirativní,“ uvedla sama Veronika Farářová.

Alice si své ambasadorství velmi užívá. „Když jsem dostala nabídku podílet se na tomto projektu, neváhala jsem ani minutu. Na spolupráci jsem se moc těšila a jako ambasadorka jsem se snažila vybrat správně finálovou desítku maminek s dětmi a vést je až do samotného finále. Tato příležitost je navíc unikátní v tom, že díky zásahu Covidu jsem se z ambasadorky pro rok 2020 stala najednou ambasadorkou i pro rok 2021.“

S úsměvem Alici vlastním herečka dodává: „Jako maminka dvou báječných dětí se snažím co nejvíce vcítit do rolí všech finalistů a obdivuji jejich nasazení a odhodlání. Uplynulý rok nebyl vůbec jednoduchý a jsem ráda, že jsme se mohli opět po roce setkat v pražském Orea Hotel Pyramida. Všichni finalisté jsou naprosto úžasní.“

alice bendovaModerátorka a herečka se tak stala inspirací nejen pro finalisty soutěže, ale pro mnohé z nás. Její optimismus je nakažlivý a pro současnou dobu velmi přínosný.

Zdroj: Česká Missis

Podobné příspěvky

Podzimní vlna online premiér a filmových festivalů

Afri

Pražské parky Prologis jsou u zákazníků velmi žádané.

Afri

Veletrh MOTOCYKL 2018 představil světovou premiéru

Jaroslav Hauer