Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

ZA exotikou – OC Šestka pořádá kuchařskou přehlídku

testovaci misto

Milujete exotické destinace a vůně orientu? Pak určitě nesmíte chybět na vskutku dobrodružné akci Za exotikou v OC Šestka. Přijďte ochutnat dobroty z kuchařské show, vybít energii na překážkové dráze nebo si jen udělat radost nákupem a získat tak možnost vyhrát zájezd do prosluněného Egypta pro celou rodinu!

ZA exotikou v OC Šestka

logo-SestkaObchodní centrum Šestka v Praze 6 u letiště se 14. května promění v exotický ráj. V přízemí před Datartem vyroste pódium, které bude v dopoledních hodinách hostit kuchařskou přehlídku Chili Ta Thuy, kterou diváci znají z televizního pořadu MasterChef a jako bojovnici z reality show Survivor.

Konání akce: 14. 5. v 10.00 – 18.00

Těším se, že po dlouhých týdnech na ostrově a nekonečné dřině budu moci opět dělat to, co mě baví. Věřím, že návštěvníkům obchodního centra příjemně zpestříme den, ochutnají něco nového a pobaví se,“ říká Chili Ta Thuy, hlavní tvář akce.

Diváci budou moci ochutnat nejen jídlo uvařené Chili, ale i pochoutky z asijských restaurací ve food courtu, které si pro zájemce připravily nejrůznější akce. Na návštěvníky čekají i další překvapení, vyzkoušet si mohou třeba 15minutovou thajskou masáž zdarma.

Velkým lákadlem je pak celodenní soutěž o ceny a hlavní cena: zájezd od CK Blue Style do Egypta pro čtyřčlennou rodinu. „Jsme velice rádi, že můžeme být ve spolupráci s OC Šestka součástí tohoto eventu. Výherce se může těšit na 8 dní s all Inclusive v 5* hotelu Swiss Inn Resort, který se nachází v egyptské Hurghadě, přímo u pobřeží Rudého moře. Hotel nabízí nejen krásné ubytování s vynikající kuchyní, ale také celou řadu sportovních aktivit a zábavné animační programy. Jedná se tedy o ideální místo, kde si užijete rodinnou dovolenou přesně podle svých představ,“ popisuje Ilona Topolová, tisková mluvčí cestovní kanceláře Blue Style.

„Je to první z akcí, kterou jsme v rámci kampaně ZA pro návštěvníky připravili. Přáli bychom si, aby k nám lidé nemířili jen za nákupy, ale hlavně za zážitky, za zábavou, za novinkami, za přáteli, za péčí či za odpočinkem. A aby si díky tomu uvědomili, že mají obchodní centrum vlastně za rohem, a vyrazili k nám třeba jen za dobrým jídlem, i když zrovna nepotřebují nic na sebe nebo do domácnosti,“ vysvětluje záměr Obchodního centra Šestka jeho marketingová manažerka Lenka Šátková.

Odpoledne se Chili přesune do nedávno otevřeného unikátního fitness konceptu Gymstory, kde na největší vnitřní překážkové dráze v ČR ukáže nejrůznější kousky včetně úkolů, které lidé znají ze sledování Survivoru. Svoji obratnost si přitom bude moci vyzkoušet úplně každý!

14. 5. v 10.00–18.00

Program:   11.00 cooking show ala MasterChef a Survivor (téma asijská/karibská fúze)  vč. ochutnávky                             15.00 Survivor úkol na OCR dráze v Gymstory

Podobné příspěvky

Praha vyhlásila válku reklamám v ulicích

Redakce

V O2 aréně uvidíte jezdce, které znáte z TV

Redakce

Praha byla v pohybu na Staroměstském náměstí

Redakce