Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu?

Mercedes Benz

Autosalon 13: Elektrika pod taktovkou Šmicera, test japonské novinky, pohled na kategorii cafe racer. To a mnohem víc již ve středu na Prima COOL.  Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon na Prima COOL.

Svět silných motorů, nablýskaných karoserií, testů, ale také zajímavých odhalení. Přesně takový je Autosalon, a je tedy dobře, že vám ani tentokrát neunikne. Na co se můžete těšit? Jaké novinky jsou nezbytné nejen ke všeobecnému rozhledu, ale také při rozhodování o koupi nového vozu? Tady jsou…

Kdo si dřív kupoval sportovně laděný sedan, má přesedlat na výkonnou elektriku

Jenže takový Mercedes-Benz EQS vypadá jak UFO a otevřít kapotu nebo dolít vodu do ostřikovačů je úkol pro bystré motoristy. Zvládne to i slavná „kopačka“ typu Vladimíra Šmicera?

Že bezproblémový ojetý vůz poznáte od oka, je utopie. A spoléhat na to, že vám prodejce všechno poví po pravdě, by bylo hodně naivní. Proto spolu s odborníky poradíme, jak se nenechat v bazaru tzv. podojit. Tentokrát na příkladu dvou populárních kombi nižší střední třídy.

Nová Honda HR-V má tři motory, dvě převodovky, motor pracuje v Atkinsonově cyklu a umí rekuperovat v několika stupních. To vám, pokud nestudujete ČVUT, asi nic neřekne. Proto test japonské novinky vezmeme pěkné prakticky, i když na nějaké technikálie taky dojde…

Motorkářská sezona se blíží, ale všechno se zdražuje. Proto dáme tip na rozpočtového naháče pro synátory. Aby taťkům zbylo na kafíčko, tedy motocykl kategorie cafe racer. Ale dozvíte se, jak novou motorku získat úplně gratis. A žádnej moped, ve hře bude stylová sedmistovka!

Bezpečné, stylové, prostorné, moderně vybavené, přitom i rychlé a s pohonem všech kol. Unisex auto, které by sedělo ženám, ale neurazilo by ani pořádné chlapy, abys pohledal. Nový Nissan Qashqai je jednou z výjimek. Dostane však doporučení do experta Pepy?

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/3074b5cdba3f1e426324e6b2fe9a115520220324134458/280580074f2acdc64f0176b6eb23b4e620220324134458/49e7cb

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

Podobné příspěvky

V Praze se do konce roku ještě postaví přes 2000 nových bytů

Afri

Tesco podpořilo dobročinné projekty ve vašem okolí

Afri

Praha nezapomíná na ochranu životního prostředí a spouští pilotní projekt etrného zemědělství

Afri