Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Zprávy z Prahy

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon

Autosalon 19: Rekordní jízda s elektromobilem, výstava veteránů, test Škody Karoq ve Španělsku… To a mnohem víc již ve středu 11. května ve 20.15 na Prima COOL.

Svět silných motorů, nablýskaných karoserií, testů, ale také zajímavých odhalení. Přesně takový je Autosalon, a je tedy dobře, že vám ani tentokrát neunikne. Řešit se za volantem, vedle volantu i pod kapotou bude ledacos. Na co se můžete těšit? Jaké novinky jsou nezbytné nejen ke všeobecnému rozhledu, ale také při rozhodování o koupi nového vozu? Tady jsou…

“Elektromobil se hodí jen na cestu do práce”

Hodně motoristů je přesvědčených, že elektromobily se hodí jen na cestu do práce. Automobilky ale tvrdí, že moderní baterie zvládnou daleko víc. Kde je pravda, to zjistí posádka Autosalonu. Pokusí se o rekordní jízdu – za 24 hodin s Hyundai Ioniq 5 projet co nejvíce evropských zemí!

New York, Frankfurt nad Mohanem nebo Worthersee – když jste chtěli vidět pěkná auta, včetně ceněných klasik, tak to chtělo vyrazit za hranice. Dnes se ovšem nabité motoristické akce konají i v menších českých městech. Mrkneme proto na Auto-moto veterán aukci v Lysé nad Labem.

skodaV Portu se dá docela dobře najíst za nijak zvlášť vyšponované ceny. Navíc tam mají unikátní most a samozřejmě i originální typ alkoholu. My však raději po portugalských silnicích pořádně projedeme nejsilnější benzínovou motorizaci nové Škody Karoq ve verzi Sportline!

 

Někdo nejraději cestuje sám a je na silnici s oblibou středem pozornosti. Jiný zase raději vyrazí s partou třeba do přírody. A někomu naopak vyhovuje vozidlo s co nejnižšími provozními náklady, aby se prosmýkl městem. Pepa Sršeň proto najde pro každého něco ve Virtuálním motosalonu. 

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte,že i tentokrát to bude jízda!

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/9edc96ba8cac68202d45262fedfbf49720220509054143/315e32cb414ec3a048d2af0a22638c8f20220509054143/4c24fa

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

Podobné příspěvky

Intimita je plodná, okázalost je impotentní.

Afri

Attila Végh představil svůj dokument. Premiéru bude mít v únoru!

Jaroslav Hauer

Finálový galavečer krásy Miss ČR 2019

Afri