Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zprávy z Prahy

Zpěvačka Helena Vondráčková ve čtvrtek na Pražském hradě poobědvá s německým prezidentem

helena Vondrackova

Zpěvačka Helena Vondráčková ve čtvrtek na Pražském hradě poobědvá s německým prezidentem Frankem-Walterem Steinmeierem. Pozvání dostala od Kanceláře prezidenta republiky, stejně jako další naše významné osobnosti, podnikatelé a představitelé státu.

Zpěvačka Helena Vondráčková  vyjede na podzimní turné

Vondrackova Helena„Je to pro mne velká pocta a velice se na tuto slavnostní událost těším.  Koncertuji v Německu po celou svoji kariéru a zájem ze strany pořadatelů je od našich sousedů stále velký,“ řekla Helena Vondráčková, která v Berlíně v roce 2019 získala cenu Smago Award za celoživotní přínos německé populární hudbě.

Od začátku září čeká legendu českého popu podzimní část turné Vzhůru k výškám. „Lidé, kteří na mé koncerty přijdu, se můžou těšit na hudební vzpomínky na 60. a 70. léta, pak budeme pokračovat po dekádách až k poslednímu roku, kdy jsem natočila nové album Tvrdohlavá. Samozřejmě chci svým příznivcům představit nejnovější písničky, které jsou z pera českých a slovenských autorů,“ prozradila Helena Vondráčková.

Helena a JitkaČeská rádia aktuálně z alba Tvrdohlavá nasadila píseň Dokonalá krása, která boduje v několika hitparádách. Zpěvačka v závěru prázdnin také natočila duet se zpěvákem Janem Smigmatorem, který bude součástí oslavy 10. výročí rozhlasového pořadu Klub Evergreen.

 

V souvislosti s blížícím se jubileem Heleny Vondráčkové se na podzim objeví na trhu dvě desky. Vydavatelství Supraphon připravuje kompilaci hitů nazvanou Ostrov Heleny, před svátky pak na trh zamíří reedice slavného alba Vánoce s Helenou.

Luboš Procházka

Jitka Tomečková, photographer
Will Shams s.r.o.
shams@seznam.cz
Facebook – shams world
Instagram – shams_photography15

 

 

 

Podobné příspěvky

Celorepublikové sčítání lidu se blíží. Těžit z něj bude i Praha

Afri

Vinař roku již po devatenácté

Redaktor J.Hampl

InFoHappening – každý má právo na informace

Afri