Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Hudba Kultura Pozvánky na akce Uncategorized

Širé nebe nad Střeleckým ostrovem plné Jelena. Populární kapela rozezní vltavské břehy

Praha, 31. května 2016 – Kapela Jelen zahraje ve čtvrtek večer na Letňáku 2016 – Léta pro Pražany. Stále populárnější parta muzikantů předvede na Střeleckém ostrově svým fanouškům jak ověřené hity ze své debutové desky Světlo ve tmě, tak novinky z připravovaného alba. Koncert startuje v 19,30 hodin.

Kapela Jelen se věnuje tzv. „roots music“ – vlastní tvorbě vycházející z kořenů populární hudby jako je country, folk, bluegrass a blues. V roce 2014 vydala své první EP. Od té doby má za sebou stovky festivalových koncertů, několik rádiových hitů, vydání dnes již platinového alba Světlo ve tmě a mimo jiné i cenu Anděl za objev roku. Hraje ve složení Jindra Polák (zpěv, kytary, foukačka), Martin “Kása” Kasal (housle, piano, vokály), Ondra Málek (basa, buben, vokály), Ludvík Kulich (kytara), Honza Rek (banjo), Janek Kovářík (akordeon) a Saša Smutný (trubka).

„Jelen si na Letňáku – Létu pro Pražany na Střeleckém ostrově nezahraje poprvé. Už jsme je tu přivítali v loňském roce a věříme, že i letos si jejich fanoušci koncert pod širým nebem užijí. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji za 250 korun, na místě pak za 300 korun,“ doplnil Dvořák.

JELEN POD ŠIRÝM NEBEM
JELEN POD ŠIRÝM NEBEM

Bližší informace na stránkách www.letnak.cz.

Podobné příspěvky

30 expert photography tips from travellers

Ilja Hynek

Vacation Locations of the Year

Ilja Hynek

Honza Kopečný relaxuje v Karlových Varech pořádným jídlem

Jaroslav Hauer