Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Veletrhy

Holiday World & Region World se koná 18. až 20. března 2022

Turecko

Na jubilejní 30. ročník tradičních veletrhů Holiday World & Region World se mohou milovníci cestování těšit 18. až 20. března 2022. Veletrhy se tímto krokem vrací k řádnému termínu konání. Oblíbená akce se uskuteční v moderním výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pořadatelem je společnost ABF.

Veletrhy Holiday World & Region World se  konají v řádném termínu na jaře 2022

Holiday veletrhCestovní ruch utrpěl vlivem celosvětové covidové pandemie ztráty nebývalých rozměrů. Realita všedních dní tohoto oboru jasně ukazuje, že návrat k „normálu“ je pozvolný a nelze ho uspěchat. „Veletrhy Holiday World & Region World považujeme za jednu z nejvýznamnějších oborových akcí. A protože se kvůli pandemii dostala řada podnikatelů v oboru do tíživé situace, cítíme potřebu vyvinout maximální aktivitu k jejich podpoře a nastartovat cestovní ruch. Bohužel, i přes naši velkou snahu se ukázalo, že pro naše věrné vystavovatele je zamýšlený dřívější termín veletrhů vzhledem k finančním ztrátám příliš brzký. Rozhodli jsme se tedy vyhovět žádostem našich věrných vystavovatelů a partnerů a vrátit pořádání veletrhů Holiday World & Region World do obvyklého jarního termínu,“ vysvětluje Martin František Přívětivý, výkonný ředitel pořadatelské společnosti ABF. Veletrhy se tak nebudou konat v původně ohlášeném náhradním termínu 1. až 3. října 2021, ale proběhnou v tradičním termínu 18. až 20. března 2022.

morePevně věříme, že si v nadcházejícím roce jubilejní 30. ročník veletrhů cestovního ruchu v termínu 18. až 20. března 2022 návštěvníci i vystavovatelé užijí v plné kvalitě. A co víc, veletrhy proběhnou souběžně s úspěšným veletrhem FOR CARAVAN. Každý si tak u nás přijde na své. Za připomenutí zajisté stojí fakt, že veletrhy Holiday World & Region World jsou nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. V roce 2020 se na veletrzích Holiday World & Region World představily národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, například Ameriky, Asie a Afriky. Své expozice a stánky na veletrzích Holiday World & Region World prezentovalo návštěvníkům 489 vystavovatelů ze 46 zemí, a to na výstavní ploše 11 270 m². V roce 2020 si tyto veletrhy cestovního ruchu a regionální turistiky užilo celkem 31 217 spokojených návštěvníků.

Markéta Klíma Holatová
PR manažer veletrhů Holiday World & Region World

Podobné příspěvky

Jak rok 2020 změnil vnímání bezpečnosti a jaké jsou trendy tohoto oboru

Afri

ROK 2021 PŘINESE VELETRH FOR DECOR & HOME NA ZAČÁTKU ZÁŘÍ

Afri

Veletržní souběh FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM představí novinky oborů v dubnu 2021

Afri