Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Zajímavosti

AG2R CITROËN TEAM: jedinečný a odvážný dres

C5 Aircross

Profesionální cyklistický tým AG2R LA MONDIALE bude v tomto roce jezdit ve zcela novém dresu, který odráží spolupráci se společností CITROËN, která je od 1. ledna 2021 jeho dalším oficiálním partnerem – tým tak nově jezdí pod názvem AG2R CITROËN TEAM.

C5 Aircross_dynamiqueOd 1. ledna 2021 přivítali dlouhodobý partner AG2R LA MONDIALE a Vincent Lavenu , generální manažer cyklistického týmu, jako dalšího partnera CITROËN. Obě značky podepsaly smlouvu o spolupráci do roku 2025. Ztělesněním této bezprecedentní spolupráce je nový dres, který otevírá první stránky nové kapitoly historie týmu.

AG2R CITROËN TEAM: jedinečný a odvážný dres!

CitroenNávrh dresu týmu AG2R CITROËN TEAM byl pro cyklistický tým a jeho dva hlavní partnery velkou výzvou. Vytvoření grafické identity si vyžádalo pět měsíců práce. Tvůrci nechtěli jen položit vedle sebe názvy značek, ale zvolili výrazný bílý dres v kombinaci s hnědými kraťasy.  Díky výrazné grafice bude v pelotonu vynikat jako unikát. Je to ideální způsob, jak ukázat sdílenou odvahu a velké ambice, které spojují oba partnery.  

Dress CitroenVincent Lavenu, generální manažer cyklistického týmu: „Dres spojuje celý náš tým, od jezdců po zaměstnance a členy vedení. Je také vizuálním bodem pro naše fanoušky. Dres s nápisem AG2R CITROËN TEAM znamená začátek nové kapitoly naší historie. Je výsledkem kreativní spolupráce mezi AG2R LA MONDIALE a CITROËN, založené na společných hodnotách. Na výsledek jsem velmi hrdý. Naše grafická identita se mění, ale naše základní identita ne. Moc se těšíme, až se naši jezdci postaví v novém dresu AG2R CITROËN TEAM na start.“

Doprovodnými vozidly týmu budou vozy SUV C5 Aircross, které budou rovněž graficky přizpůsobeny novým týmovým barvám.

Šárka KUBÍČKOVÁ

PR Citroën

 

 

Podobné příspěvky

Moderátorka Lucie Borhyová je i nadále věrná značce DS

Afri

Moderní automobily VinFast se osvědčily

Afri

V inteligentním městě od Toyoty zastanou domácí práce roboti

Afri