Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

Autosalon a nová generace Kia Sportage

Kia_Sportage

Autosalon 4: Nová generace Kia Sportage je tu, bazarovky s výdrží a vytuněný Mercedes… To a mnohem víc sledujte ve středu na Prima COOL

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu?

Sledujte Autosalon ve středu 26. ledna ve 20.15 na Prima COOL.

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během zimních měsíců o mobilitě vědět. Jaké novinky si pro vás štáb připravil, a které by vám tedy neměly uniknout?

Co funguje, a co ne, nezjistíte z reklamní brožury. Mnohdy nepomůže ani předváděcí jízda. Rodinný crossover s pohonem 4×4 je nejlépe vyzkoušet na uzavřené trati. A otestovat také křížení náprav nebo brodivost. Což prodejce asi nedovolí. Proto doporučujeme test modernizované Suzuki S-Cross, kde se s ní mazlit nebudeme!

Důležitá otázka při koupi nového vozu zní: benzín, nebo naftu? I když jsou teď hodně medializované tzv. plug-in hybridy, zůstaneme u klasiky. Do nové generace modelu Kia Sportage proto zvolíme přímovstřikový turbodiesel. Bude to šťastná volba?

skoda-yetiRozborka ukázala, že ani víc než 500 000 km nemusí pro auto znamenat zásadní problém. Takže desetileté bazarovky s pravidelným servisem se fakt není třeba bát. Chce to ale vybrat ten správný kus a motorizaci. S tím už poradíme na příkladu Škody Yeti a Volkswagenu Golf Plus.

Naše expertka na trucky má za sebou přes deset let zkušeností v kamionové dopravě se všemi značkami tahačů. Co ale řekne na vytuněný Mercedes-Benz Actros, který umí jet skoro sám? A přijde-li vám vtipné, že 40tunovou soupravu řídí někdo, kdo má metr šedesát, smích vás přejde!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/b3bc1e49155fa1e54b053892b11bdbab20220119162539/dbab07a1d165b2467ecb391119f989d620220119162539/4aa0bf

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

Podobné příspěvky

Nové emisní testy EU už neblaze poznamenávají i český průmysl

Afri

Majitelé vozů Porsche si oblíbili autodrom

Afri

Proč si Lexus nejde splést

Afri