Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

Dacia představuje na autosalonu v Bruselu 2023 Spring Extreme s motorizací ELECTRIC 65

Dacia Spring

Za necelé dva roky se díky zákazníkům stal Spring jedním z lídrů na trhu elektromobilů, přičemž od uvedení na trh bylo zaznamenáno více než 100 000 objednávek. V roce 2022 by měl Spring obsadit jednu z nejvyšších příček nejprodávanějších elektromobilů pro soukromé zákazníky. Je nejprodávanějším elekromobilem ve Francii..

SPRING  100% elektrický, OPRAVDOVÉ SUCCESS STORY

Dacia SpringSpring, který byl uveden na trh pro širokou veřejnost na jaře 2021, zpřístupnil elektromobilitu co největšímu počtu lidí. Jednoduchý, zábavný a efektivní – je ideálním společníkem pro každodenní cestování. Od jeho uvedení na trh bylo objednáno více než 100 000 kusů, z nichž tři čtvrtiny připadají na soukromé zákazníky. DACIA Spring, je často  pořízena jako druhé auto do domácnosti. Je nejprodávanějším elekromobilem ve Francii. 

Odvážný a vizionářský Spring dokonale odpovídá potřebám svých zákazníků v oblasti mobility.

OTEVŘENÍ OBJEDNÁVEK V ČESKÉ REPUBLICE 16. LEDNA 2023

Spring Extreme včetně cen pro český trh bude zveřejněn 16. ledna 2023.

První vozy budou dodány v létě tohoto roku.

Spring navíc dokonale vyhovuje specifikacím sdílení automobilů a očekáváním profesionálů.

Od podzimu 2022 je v několika zemích tento model k dispozici i v užitkové verzi Spring Cargo, která umožňuje profesionálům, řemeslníkům a doručovatelům neomezený přístup do center měst. Ať už jde o doručování tzv.« na poslední míli », nebo obecněji o přepravu nákladů, Spring Cargo v sobě spojuje úsporu energie a rozpočtu, jízdní komfort a bezemisní mobilitu.

Jitka Skaličková

O DACII

Xavier Martinet, SVP Marketing, Sales & Operations

Společnost Dacia, která byla založena v roce 1968 a v roce 2004 ji skupina Renault znovu uvedla na trh v Evropě a v oblasti Středomoří, vždy nabízela vozy s nejlepším poměrem ceny a výkonu a neustále měnila definice toho, co je podstatné. Značka Dacia, která je průkopníkem, navrhuje vozidla, která jsou jednoduchá, všestranná, spolehlivá a odpovídají životnímu stylu zákazníků. Modely Dacia se staly etalony na trhu: Logan, nový vůz za ceny ojetých vozů; Sandero, od roku 2017 každoročně nejprodávanější vůz pro evropské zákazníky; Duster, od roku 2018 nejprodávanější SUV pro evropské zákazníky; Spring, šampion dostupné elektromobility; Jogger, všestranný rodinný vůz segmentu C. Od roku 2004 prodala Dacia, která je přítomna ve 44 zemích, více než 8 milionů vozů. Na konci roku 2021 se značka Dacia umístila na 13. místě na belgickém trhu osobních a lehkých užitkových vozidel s 15 240 registracemi. Značka umístila dva modely v první desítce nejoblíbenějších vozů na trhu osobních automobilů: Dacia Sandero na 6. místě a Dacia Duster na 10. místě. Na trhu osobních automobilů potvrdila Dacia svou pátou pozici s 6% podílem na trhu díky úspěchu třetí generace modelu Sandero a SUV Dacia Duster.

Podobné příspěvky

Unikátní Toyota 2000GT se prodala za 20 milionů

Redakce

Prezidentem Sdružení automobilového průmyslu byl zvolen Martin Jahn

Redakce

Oldtimer Express dorazil do Istanbulu!

Redakce