Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

Domy na kolech, pneumatiky, nebo pláště?

Autosalon 41: Domy na kolech, pneumatiky, nebo pláště? Cyklistická ulička se rozšiřuje… To a mnohem víc sledujte ve středu na Prima COOL.

Sledujte Autosalon ve středu 13. října ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 16. října v 8.30 na Primě.

Další týden, během kterého se určitě budete věnovat svému automazlíčkovi, je tady. K tomu je třeba mít všeobecné povědomí o novinkách, testech, vychytávkách. A ty má Autosalon. Takže mrkněte na to, co si pro vás experti přichystali, a třeba zjistíte, co vám chybí ke štěstí…

Začneme tematicky: Když chcete být za chytré, tak majitele pneuservisu opravte, že nepřezouvá pneumatiky, ale pláště. A budete-li chtít být za experty, sledujte podrobné srovnání zimních a celoročních plášťů na speciálním polygonu. Třeba zjistíte, že přezouvat vůbec nemusíte!

Domy na kolech se pohybují ve dvou extrémech – na jedné straně drahé, velké obytňáky, na straně druhé dodávky s obytnou vestavbou z překližky „made in garáž“. Zvolíme zlatou střední cestu jménem Toyota Nomad Wanderer. Expert Pepa dostane za úkol v ní plnohodnotně uvařit a přespat.

Reklamní hesla typu „tlačítko promění vaše auto v závoďák“ vymýšlejí lidé, co nemají ani řidičák. Přesto vezmeme tři sportovní modely Hyundai s výkonem téměř 300 koní na okruh. Dáme si s nimi závod kolo na kolo! Bude rychlejší zkušený závodník, nebo mladý redaktor? Hatchback, nebo crossover?

Od ledna 2022 budeme muset objíždět cyklisty ve vzdálenosti nejméně 1,5 metru. Politici ale často nevidí, co to bude znamenat v praxi. Třeba pro lidi, co se řízením živí. Téma proto probereme s profesionálními cyklisty i kamioňáky.

Nejhorší investice na sedm? Ojetina. Vtipné, leč pravdivé. Existují ale i výjimky. Například taková Škoda Karoq si drží cenu. Nebude proto lepší variantou Seat Ateca se stejným technickým základem? A kterou verzi z nepřeberného množství inzerátů vybrat? Samozřejmě vám poradíme!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/0dc3aff118c4a0da20f24c562788a7cd20211011083112/bc5a9b470390aa814a27a05ec94676fd20211011083112/5fdaaa

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prim

Podobné příspěvky

SOUTEŽ HISTORICKÝCH VOZIDEL PRO OPRAVDOVÉ SPORTSMANY

Afri

V Česku by mělo být 20 vodíkových čerpaček pro nákladní auta

Afri

Italský zázrak, nebo propadák?

Afri