Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

Kdo ukočíruje tahač Scania?

Tahače

Autosalon 39: Drifting, kdo ukočíruje tahač Scania, jak frčí elektroojetiny… To a mnohem víc sledujte ve středu na Prima COOL.Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 29. září ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 2. října v 8.35 na Primě.

Kdo ukočíruje tahač Scania?

Koho zajímají emise, koho barva, koho výkon? V zásadě je to jedno, protože to nejdůležitější, co potřebujete vědět, najdete v pořadu Autosalon. Ať už vám jde o design nebo technické vymoženosti. 

V době čím dál přísnějších emisních norem se zdá téměř nemožné, že by se objevila nějaká „přemotorovaná šílenost“. Premiérový Autosalon přesto takové modely našel, a to v kategorii aut, motorek i těžkých nákladních vozidel! Nenechte si ujít to nejlepší ve své kategorii. Taky vám vadí, že na mnoha silnicích chybí středové čáry? Tak si nějaké domalujeme. Vybrali jsme na to ideální stroj. Nejsilnější sériová motorka Triumph Rocket 3 R gumuje ještě na trojku. Ale nemusíte být kaskadérští rekordmani, abyste mohli řídit ty nejvýkonnější modely. I metr padesát vysoká blondýna by zvládla ukočírovat tahač Scania o výkonu 770 koní i s čtyřicetitunovým nákladem. Jakože fakt? Přesvědčte se.

Výdrž baterie je Achillovou patou použitých mobilů, PC, ale i elektromobilů. Proto vám ukážeme, jak u ojetin typu BMW i3 a Nissan Leaf druhé generace zjistit kondici akumulátoru.

Když chcete rozvážet děti do školy stylově, nemusíte kupovat crossover v ceně garsonky. Nové SUV-kupé Renault Arkana je navíc prý inspirované formulí 1. Uvidíme!

Náš redaktor Honza Říha se jen tak něčeho nebojí. Například nejtěžší závod světa Rallye Dakar bere jako svůj druhý domov. Ale třeba se mu rozklepou ruce, až usedne do nejsilnějšího modelu značky Cupra – a pak do závodní buginy.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/38c0860d08d83a53b85677679a4e4ae520210922064912/39fe0bd903110f81269418c3433584e720210922064912/a9f612

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

Podobné příspěvky

Nový Peugeot 2008 získal titul „Auto Europa 2021“

Afri

Emil Frey Select znovu otvírá své prodejny a nově nabízí operativní leasing

Afri

Nový kurz bezpečné jízdy se zaměřuje na první pomoc a jízdu po dálnici

Afri