Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

Motoristická slavnost Legendy se vrací ve dnech 27. a 28. května na Výstavišti

Hlavním tématem je „NĚMECKÉ HVĚZDY“. Výstava představí vozy za stovky milionů a stane se místem českých premiér automobilových i motocyklových novinek. Motoristická slavnost Legendy po roce se vrací ve dnech 27. a 28. května  na Výstaviště v pražských Holešovicích. 

Každá doba má své legendy

LEGENDYSlavnost LEGENDY přináší přes 1 000 exponátů. Automobily a motocykly, které jen tak nepotkáte. Přes 750 soukromých majitelů přiváží své lásky, tak se jich prosím nedotýkejte, protože ty jsou jen na koukání a obdivování. Celý den budete mít plný objevování, obdivování, inspirace a zábavy. Poznáte automobilové a motocyklové novinky. někteří zavzpomínají na své dětství u historických vozidel. Budete se potkávat se zajímavými lidmi, poslechnete si skvělou hudbu, najíte se u mnoha občerstvení. Přijďte dopoledne, nespěchejte a užijte si den až do večera. Budete mít krásný zážitek na celý rok!

NĚMECKÉ HVĚZDY

Hlavní téma roku 2023 – velká přehlídka německých značek. Představí se Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen, AUDI, Porsche, OPEL, Trabant a další značky. Automobily a motocykly německých značek budou zastoupeny kluby a prodejci či importy.

S přispěním fanouškovských klubů majitelů se na letošních Legendách již tradičně ukáže více než tisícovka aut, přičemž vedle slavných vozů z minulosti se představí i žhavé novinky. Mercedes-Benz připravuje českou premiéru nového Mercedesu-AMG SL, nejnovější i nejslavnější modely představí Subaru a premiéru na letošní slavnosti budou mít značky Škoda a Hyundai, jež potenciálním klientům i zvědavcům nabídnou testovací jízdy.

PAVILON SUPERSPORTŮ

Hlavním partnerem Pavilonu super sportovních automobilů jsou čerpací stanice SHELL. Do prémiových vozů patří prémiové palivo, které chrání motor. Představí se 45 jedinečných super sportovních automobilů.  Průchod pavilonem bude regulován. Vy si užijete jedinečné vozy z velké blízkosti v krásném prostředí nového Křižíkova pavilonu.

Na co se můžete těšit?

Společnost ADVANTAGE CARS přiveze na slavnost LEGENDY 2023 unikátní stroje značek PORSCHE, LAMBORGHINI, ASTON MARTIN, McLAREN, Ferrari, Mercedes-Benz a dalších značek.

SHELL – Generálním partnerem slavnosti LEGENDY jsou čerpací stanice SHELL s prémiovými palivy.

LEGENDY_2022Historie slavnosti Legendy

Vše začalo inspirací ze dvou fotografií v roce 2011. Následovaly dva roky příprav a v roce 2013 se uskutečnil první ročník. Malými krůčky stále jdeme dopředu. Pracujeme, budujeme, bojujeme, snažíme se. Slavnost LEGENDY má za cíl přinášet radost, vzpomínky, inspiraci, sny a uvědomění si, že je nám krásně. Myslíme na život, ekologii, rozvoj.
Máme pro co žít, co studovat a za něčím jít.
https://legendy.cz/

Podobné příspěvky

Peugeot na autosalonu Kanton 2020

Afri

První ročník Prague Car Festival zájmem veřejnosti i vystavovatelů překonal očekávání

Afri

Toyota je nejhodnotnější značka mezi auty

Afri