Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Zajímavosti

Nová Toyota PROACE MAX završuje kompletní produktovou nabídku Toyota Professional

Toyota Professional přichází s doposud nejširší nabídkou. Modernizovanou rodinu užitkových vozů rozšiřuje zcela nová Toyota PROACE MAX, která přichází i v elektrifikovaném provedení. Přidává se tak k PROACE a PROACE CITY v rámci atraktivního produktového portfolia. Novinkou je i Hilux Hybrid 48V, představující elektrifikovanou variantu tohoto nezastavitelného pick-upu od Toyoty.

Nová Toyota PROACE MAX

Nové ztvárnění přední části vozů řady PROACE s čistšími povrchy zdůrazňuje příslušnost ke značce Toyota a vytváří nesmazatelný první dojem. K ještě výraznějšímu vzhledu přispívají nejnovější full-LED světlomety a litá kola.

V moderních kabinách vozů této řady zaujmou nová provedení volantu plus nejnovější prvky palubní výbavy včetně plně digitálních displejů a moderních systémů infotainmentu s vestavěnou navigací a bezdrátovou konektivitou přes Apple CarPlay, resp. Android Auto.

Přidanou hodnotou v každodenním provozu jsou online služby, které budou od zahájení prodeje k dispozici pro všechny výbavové linie vozů řady PROACE.

VŠECHNY MODELY I V ELEKTRICKÉM PROVEDENÍ

V souladu s multi-technologickým přístupem značky Toyota k dosažení uhlíkové neutrality se všechny modely řady PROACE nabízejí i jako bateriové elektromobily s nulovými výfukovými emisemi, a to bez jakýchkoli negativních dopadů na praktičnost nebo spolehlivost.

Toyota nabízí elektrifikovaná provedení modelů v rámci celé produktové řady Toyota Professional, čímž dokládá svoji snahu poskytovat zákazníkům možnost volby z cenově dostupných a praktických vozů k urychlení dnešního tempa snižování emisí CO2 s perspektivou úspěšného přechodu k budoucí bezemisní mobilitě.

Všechna vozidla z produktové řady Toyota Professional jsou vybavena nejnovějšími technologiemi Toyota Safety Sense s cílem usnadnit řízení vozidla a posílit jistotu za volantem.

PŘEDSTAVUJEME TOYOTU PROACE MAX DO NÁROČNÝCH PROVOZNÍCH PODMÍNEK

Toyota PROACE MAX je vozem určeným do náročných provozních podmínek, který je současně největším zástupcem produktové řady Toyota Professional. Je k dispozici v šesti konfiguracích včetně dvou variant rozvorů, tří různých délek a tří výšek karoserie pro maximální všestrannost v praxi. PROACE MAX v největším nabízeném provedení disponuje v dané třídě největším nákladovým prostorem o objemu 17 m³.

Jitka Jechová

Podobné příspěvky

Toyota začne testovat nákladní auta na vodík s dojezdem 600 km

Redakce

Po dvouleté pauze LEGENDY vstávají z popela!

Redakce

Nové SUV C5 Aircross prošlo faceliftem a známe jeho cenu

Redakce