Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

Novinky na autosalonu v Kantonu 2021  

KANTON-2021

Na autosalonu v Kantonu, který se koná od 19. do 28. listopadu 2021, Peugeot potvrzuje svou pozici progresivní prémiové značky a nadále se zaměřuje na svou specifickou produktovou strategii a akce zaměřené na zákazníka. Dongfeng Peugeot vítá návštěvníky v hale 3.1 kantonského veletržního komplexu velkolepou sochou lva ve velikosti XL, osmi modely, včetně dvou speciálních sérií vytvořených za spoluúčasti zákazníků, animacemi, prostorem věnovaným květinovému umění, butikem a relaxačními zónami.

Peugeot v Číně: novinky na autosalonu v Kantonu 2021  

P2008Vedle nových SUV 4008 a 5008 je vystavena speciální řada 4008 Co-Creation, navržená po konzultacích s čínskými zákazníky. SUV 2008 THE ONE, jehož cena je 99 700 jüanů, je určeno pro online prodej. Model 508 L, Model Year 2022, tvoří spolu s modelem 408 nabídku sedanů. Elektrifikovanou řadu zastupují modely 4008 PHEV (s pohonem všech kol) a 508 L PHEV s plug-in hybridní technologií. Dongfeng Peugeot komunikuje se svou komunitou fanoušků také prostřednictvím spoluvytváření akcí a svým zákazníkům nabízí nový systém online prodeje.

Přepracovaný sortiment v souladu s požadavky čínských zákazníků

Peugeot-Kanton
KANTON-2021

Novinkou je speciální řada 4008 Co-Creation, kterou Dongfeng Peugeot navrhl společně se svými zákazníky. Nový modrý metalický odstín Iceberg Blue a červená kožená sedadla s geometrickým prošíváním osloví zákazníky, kteří hledají svěžest a dynamiku.

Vozy 4008 a 5008, představené v dubnu 2021, přebírají design evropských verzí GT s vertikálním LED podpisem předních světel. Design těchto vozů, jejich kvalita provedení, dynamika a konektivita splňují nároky čínských zákazníků. Plug-in hybridní verze SUV 4008 PHEV s pohonem všech čtyř kol a výkonem 300 k kombinuje vysoký výkon a efektivitu.

Modernizovaný model 508 L má vyšší výkon, aniž by se změnila jeho cena. Celá řada je vybavena desetipalcovým centrálním dotykovým displejem, což je hlavní prvek systému Peugeot i-Cockpit®. Elektricky nastavitelné sedadlo řidiče nyní nabízí možnost uložení dvou nastavení do paměti.
Speciální řada SUV 2008 THE ONE, určená pro online prodej

SUV 2008 uvedené na trh koncem roku 2019 je k dispozici ve speciální řadě s označením THE ONE. Model 2008 THE ONE, který se v Kantonu představuje poprvé, potvrzuje vstup společnosti Dongfeng Peugeot do online prodeje, který byl spuštěn 25. října. THE ONE odráží jedinečnost této řady. Model cílí na mladé zákazníky, kteří si chtějí snadno koupit vůz online, za atraktivní cenu a bez vyjednávání. Prostřednictvím aplikace Dongfeng Peugeot Lion King Assistance si zákazníci objednají vůz, využijí nízkoúročené financování na 3 až 5 let a vyberou si místo dodání.

Zákazník v centru dění

Dongfeng Peugeot aktivně komunikuje se svou komunitou fanoušků a pořádá pro ni různé akce.
•    Výzva Tik Tok „#Miraculous Move Knowing Me“, která nedávno přitáhla pozornost celebrit, dosáhla celkem více než 1,55 miliardy zhlédnutí.
•    Aplikace My Peugeot je určena zákazníkům a Lion King Alliance online prodeji.
•    Na webových stránkách společenství fanoušků se shromažďují jejich návrhy na rozvoj značky.

Peugeot

Peugeot je globální kreativní špičková nespecializovaná značka. Mezi její hlavní hodnoty patří dokonalost, perfektní vzhled a emoce.  Značka Peugeot je s 10 000 prodejními místy zastoupená ve více než 160 zemích světa, v roce 2020 prodala téměř 1 200 000 vozů. Poté, co oslavila 210. výročí, představuje v roce 2021 novou identitu s logem, který podtrhuje její osobitost a nadčasovost. Vedle kompletní řady elektrifikovaných osobních a užitkových vozů vyvinul Peugeot nový koncept Neo Performance. První v této nové řadě efektivních a vysoce výkonných vozidel je 508 Peugeot Sport Engineered.

Radka Matthey 

Podobné příspěvky

Toyota využije pro olympiádu české ambasadory a podporuje Olympijský festival

Afri

Lexus měl v létě rekordní prodeje

Afri

Nový Peugeot 308 získal ocenění German Car Of The Year 2022

Afri