Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

Plug-in hybrid Mercedes-Benz za polárním kruhem

Mercedes Benz

Autosalon 11: Plug-in hybrid Mercedes-Benz za polárním kruhem, truck na cestě, pohled na Audi A8… To a mnohem víc již ve středu na Prima COOL

Plug-in hybrid Mercedes-Benz za polárním kruhem

Svět silných motorů, nablýskaných karoserií, testů, ale také zajímavých odhalení. Přesně takový je Autosalon, a je tedy dobře, že vám ani tentokrát neunikne. Na co se můžete těšit? Jaké novinky jsou nezbytné nejen ke všeobecnému rozhledu, ale také při rozhodování o koupi nového vozu? 

Při frekvenci čtyři auto-moto novinky týdně tráví experti pořadu fakt hodně času za volantem. Není tedy vůbec lehké je potkat. Tedy pokud se zrovna nepohybujete za polárním kruhem a nevadí vám dvoumetrové sněhové bariéry a silnice jak zrcadlo. V tomto extrémním počasí vyzkoušíme výhody a nevýhody plug-in hybridu značky Mercedes-Benz.

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 16. března ve 20.15 na Prima COOL.

Zvyšující se ceny paliva, mzdy jsou nízké, agresivních řidičů osobáků a menších užitkáčů přibývá – kamioňák dnes má docela tvrdý chleba. Ne každý taky jezdí v tak bezpečném a pohodlném kamionu, jako je modernizovaný Renault řady T. Naše truckerka Radka o tom něco ví…

Motoristé se dělí na dva tábory: na ty, co rádi řídí, a ty, co se nechají vozit. Jedni pak preferují komfort, druzí spíš dynamiku. Ať už patříte k jakékoli skupině, Audi A8 by se vám mohlo líbit. Vybrali jsme totiž osmiválcovou, prodlouženou verzi, co má vzadu doslova wellness centrum.

Sezona se blíží, proto poradíme s výběrem jednostopého stroje. Ukážeme motorky, co jedou na trojku přes 170. Nebo ty, kterým nevadí cestovat přes celý kontinent. Nezapomeneme ale ani na rozpočtovky do města a okolí. Virtuálním motosalonem vás provede Pepa Sršeň.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/9c88a0f99c5a02805f0b2151be369b3220220312183828/0793f1169e38eba95f9efcafc09aabae20220312183828/a02269

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

Podobné příspěvky

Toyota bude místo benzínu spalovat vodík a vyrazí na závodní dráhu

Afri

Nové SUV C5 Aircross prošlo faceliftem a známe jeho cenu

Afri

PEUGEOT ELEKTRIFIKUJE MOBILITU FRENCH OPEN 2021

Afri