Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

Společnost Renault Česká republika, a.s. má novou asistenční službu

Společnost Global Assistance se stává novým poskytovatelem asistenčních služeb pro značky Renault, Dacia a Alpine v České republice. 

Novým poskytovatelem asistenčních služeb společnosti Renault Česká republika, a.s. se stává od dnešního dne společnost Global Assistance a.s. Situace, kdy náš zákazník musí vyřešit nehodu nebo poruchu svého vozidla je jedna z rozhodujících zkušeností, podle které se posuzuje kvalita péče značky o své zákazníky a je zřejmé, že zde není prostor pro improvizaci. Proto společnost Renault Česká republika, a.s. vypsala otevřené výběrové řízení a hledala silnou a profesionální společnost, které by mohla tak důležitou službu svěřit. „Tu jsme nalezli ve společnosti Global Assistance a v minulých měsících jsme udělali maximum, abychom Global Assistance integrovali do svých systémů a připravili hladký start nové etapy v poskytování komplexních služeb našim klientům“, shrnul výsledek výběrového řízení Zdeněk Grunt, generální ředitel společnosti Renault Česká republika a.s.

RenaultDíky spolupráci s Global Assistance očekáváme, že o každého našeho zákazníka v nesnázích, ať už v důsledku neočekávané události, nehody či závady, bude u nás či v zahraničí postaráno s maximální péčí. Předpokládáme zkrácení doby dojezdu asistenčního vozidla na místo, maximalizaci zprovozněných vozidel bez nutnosti odtahu do servisu, komplexní servis v případě nehody a zajištění další mobility našeho zákazníka. Digitální služby jako například on-line sledování příjezdu asistenčního vozidla budou postupně integrovány do systémů výrobce včetně vozidla samotného“, specifikoval očekávání budoucí spolupráce Luděk Šára, Technical Services Manager EAST.

e-RenaultGlobal Assistance bude poskytovat své služby pro všechna vozidla uváděná na trh společností
Renault ČR a.s., jde o značky Renault, Dacia i Alpine.

Společnost GLOBAL ASSISTANCE a.s. byla založena v roce 2004 a od roku 2014 je součástí mezinárodního koncernu Vienna Insurance Group. Od začátku své existence má zavedený systém řízení jakosti ISO 9001 se záměrem trvale zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb. V současnosti je GLOBAL ASSISTANCE poskytovatelem komplexních asistenčních služeb pro motoristy v rámci celé Evropy a zdravotní asistence v rámci celého světa. Kromě toho zajišťuje asistenční služby pro domácnosti, cyklisty, rodiny, seniory, ale i právní asistenci a mnohé další. Asistenční centrum je v provozu nonstop a odbaví téměř 240 000 zásahů za rok. Jejich partnerská síť v České republice čítá na 1 000 odtahových speciálů, z toho třetina jezdí přímo v barvách GLOBAL ASSISTANCE. Je také 2 provozovatelem dopravní informační linky pro motoristy a poskytuje dopravní zpravodajství do několika českých rádií. Ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven a Českou kanceláří pojistitelů se aktivně podílí na zajištění Nehodového centra pojišťoven a Linky pomoci řidičům.

Renault – Jitka Skaličková

Společnost GLOBAL ASSISTANCE je aktivním členem České asociace asistenčních společností, Sdružení automobilového průmyslu a korespondentem mezinárodní skupiny IAG. Je registrována jako nestátní zdravotní zařízení, vlastní licenci pro přepravu pacientů neodkladné péče a působí jako samostatný likvidátor pojistných událostí. V rámci společenské odpovědnosti dlouhodobě podporuje Dětskou dopravní nadaci, Nadační fond Kryštůfek a podílí se na činnosti platformy VIZE0.

Renault – Luděk Šára 
Global Assistance – Aleš Marcol

O skupině RENAULT

Reanult_CapturSkupina Renault stojí v čele mobility, která znovu objevuje sama sebe. Skupina Renault, posílená aliancí se společnostmi Nissan a Mitsubishi Motors a jedinečnými odbornými znalostmi v oblasti elektrifikace, zahrnuje 4 vzájemně se doplňující značky – Renault, Dacia, Alpine a Mobilize – a nabízí svým zákazníkům udržitelná a inovativní řešení mobility. Skupina je zavedena ve více než 130 zemích a v roce 2021 prodala 2,7 milionu vozidel. Zaměstnává téměř 111 000 lidí, kteří každý den naplňují její cíl, aby mobilita sbližovala lidi. Skupina Renault je připravena čelit výzvám na silnicích i v konkurenci a je odhodlána k ambiciózní transformaci, která bude generovat hodnotu. Ta se soustředí na vývoj nových technologií a služeb a na novou řadu ještě konkurenceschopnějších, vyvážených a elektrifikovaných vozidel. V souladu s ekologickými výzvami je ambicí Skupiny dosáhnout do roku 2040 uhlíkové neutrality v Evropě. 

https://www.renaultgroup.com/en/

O společnosti GLOBAL ASSISTANCE

Společnost GLOBAL ASSISTANCE a.s. byla založena v roce 2004 a je součástí mezinárodního koncernu Vienna Insurance Group. Od svého vzniku má zavedený systém řízení jakosti ISO 9001, se záměrem trvale dosahovat zvyšování kvality poskytovaných služeb a zajišťovat spokojenost svých zákazníků. Srdcem společnosti je asistenční centrum, které pracuje v nepřetržitém provozu a zajišťuje komplexní asistenční služby na území ČR i mezinárodně. Společnost je tvůrcem unikátního informačního a asistenčního softwaru pro řízení asistenčních služeb ProAssist, ASAP a EPA. Má vyvinuté vlastní asistenční aplikace pro chytré telefony a připravujeme další pro zjednodušení účinné pomoci na silnici aprovozuje jedinou dopravní informační linku pro motoristy 24/7, kterou je INFOLINKA DÁLNICE D1. Zde jsou přehrány volajícím nejdůležitější aktuální informace o omezení provozu na této dálnici. Máme i vlastní dopravní zpravodajství pro média včetně mobilních operátorů.Jako jediná asistenční společnost na českém trhu vlastní repatriační letadla, sanitky a vyškolený zdravotnický personál pro zajištění repatriace kdekoliv na území Evropy.

https://www.globalassistance.cz/

Podobné příspěvky

Elektrický „teréňák” Compact Cruiser EV získal cenu Car Design Award 2022

Afri

Zájem o LNG v Česku roste, státní podpora obnovy vozidel však vázne

Afri

Nejvyhledávanější automobilkou na internetu je Toyota

Afri