Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

SYMBOL KNOW-HOW VE SLUŽBÁCH PREZIDENTA FRANCOUZSKÉ REPUBLIKY

DS7_PR_ELYSEE0

Od vyhlášení 5. republiky používalo ve Francii vozy DS a SM, poté DS 5 a DS 7 CROSSBACK  již sedm prezidentů. Emmanuel Macron se při své inauguraci v roce 2017 projel po Champs-Élysées ve voze DS 7 CROSSBACK Présidentiel. DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE je v této nové verzi vybaven plug-in hybridním motorem E-Tense o výkonu 300 k, inteligentním pohonem všech kol a získal inkoustově modrý odstín Blue Encre.

DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE: SYMBOL KNOW-HOW VE SLUŽBÁCH PREZIDENTA FRANCOUZSKÉ REPUBLIKY

DS 7 •    DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE byl začleněn do vozového parku kanceláře prezidentů francouzské republiky.
•    Jedinečný DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE vychází z modelu DS CROSSBACK E-Tense 4×4 o výkonu 300 koní, k němuž přidává plné opancéřování, delší podvozek a specifickou výbavu.
•    DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE navazuje na dlouhou řadu vozů DS vyrobených pro kancelář francouzských prezidentů.

Pro splnění požadavků francouzského prezidenta byl vůz DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE prodloužen o 20 cm za středový sloupek a lze v něm tedy pohodlně pracovat. Prostor pro nohy se zvětšil na 54,50 cm. Zadní lavici nahradila dvě komfortní samostatná sedadla. Černá kůže v odstínu Basalte je zdobena motivem hodinového pásku Bracelet, který je pro značku DS typický, a obě sedadla odděluje loketní opěrka. Střecha je zevnitř potažená semišovým materiálem Alcantara®. Uspořádání tohoto pracovního prostředí doplňují bezdrátové a USB nabíječky a otevřený středový držák dokumentů.

DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE je opatřen modročervenými blikajícími světly na přídi, odnímatelnými držáky vlaječek, znaky „RF“ (Francouzská republika) na předních dveřích a trikolorami na přídi a zavazadlovém prostoru. Vůz má specifická 20palcová kola a anténu pro speciální prezidentský telekomunikační systém. Celková délka dosahuje 479 cm, přičemž rozvor se prodloužil o 20 cm na 294 cm. Šířka zůstává stejná, 191 cm, stejně jako výška, která činí 162 cm.

DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE se poprvé objeví během vzpomínkových akcí připomínajících příměří z 11. listopadu 1918 a poté se zařadí do vozového parku kanceláře prezidenta Francouzské republiky.

•    Značka DS Automobiles je i nadále značkou kanceláře prezidentů francouzské republiky, která bude od nynějška využívat model DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE.
•    DS 7 CROSSBACK ÉLYSÉE s rozvorem prodlouženým o 20 cm, plug-in hybridním motorem a specifickou výbavou včetně plného opancéřování se stává novým pracovním nástrojem prezidenta republiky.

DS AUTOMOBILES

Značka DS, která vznikla v roce 2015, se opírá o výjimečný odkaz vozu DS z roku 1955. Jejím základním rysem je avantgardní duch a ambicí ztělesnit know-how francouzského luxusu v automobilovém odvětví. DS Automobiles je prémiovou značkou skupiny PSA.
Vozy DS jsou určeny pro zákazníky, kteří usilují o osobní vyjádření a milují nové technologie, u druhé generace modelů DS se snoubí elegance a špičkové technologie. SUV DS 7 Crossback, DS 3 Crossback, DS 4 a DS 9 tvoří modelovou řadu vozů, které jsou v nabídce i ve verzi s elektromotorem a označením E-Tense.

100% elektrický DS 3 Crossback E-Tense, hybridní plug-in DS 7 Crossback E-Tense 4×4 s výkonem 300 k a pohonem 4 kol a emisemi pouhých 30 g CO2/km, využívají know-how, které DS získala společně se získáním Poháru pilotů i týmů ve Formuli E 2018/2019 i 2019/2020.

Pro náročné zákazníky vytvořila společnost DS Automobiles program exkluzivních prémiových služeb „ONLY YOU, l’expérience DS“ pro jedinečný zážitek z kontaktu se značkou DS.

Značka DS, která je přítomna ve 41 zemích, vytvořila a vyvinula exkluzivní prodejní síť, kterou tvoří po celém světě více než 400 showroomů DS Stores a DS Salons.

MARTINA BEDRNOVÁ

www.DSautomobiles.fr @ DS_France
www.DSautomobiles.com@DS_Official

Podobné příspěvky

Moderní automobily VinFast se osvědčily

Afri

Emil Frey Select znovu otvírá své prodejny a nově nabízí operativní leasing

Afri

Říjnová produkce automobilů v Česku se propadla téměř o polovinu

Afri