Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

Tuningový svátek, driftovací show i přehlídka řady značek aut včetně prémiových

A front black car

Již ve dnech 27. až 29. srpna proběhne 24. ročník automobilové výstavy a příslušenství AUTOSHOW PRAHA 2021. Populární akce představí řadu značek automobilů, včetně těch prémiových, ale i zábavu pro širokou veřejnost na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Součástí třídenního programu bude také populární sraz příznivců tuningu Escape6 Meet 2021. Partnerem výstavy je Skupina ČEZ.

Tuningový svátek, driftovací show i přehlídka řady značek aut včetně prémiových

Headlight of a modern sport car. Front view of luxury sport car. Car exterior details. The front lights of the car

Populární výstava AUTOSHOW PRAHA se pyšní silnou tradicí a také pozicí jednoho z největších autosalonů v České republice. Patří mezi nejkomplexnější události automobilového odvětví a během svého konání prezentuje odborné i široké veřejnosti desítky modelů vozů světových i tuzemských značek.

AUTOSHOW PRAHA 2021

Peugeot 308Nejinak tomu bude také letos, kdy se návštěvníci budou moci seznámit s modely od značek Audi, Bentley, Cadillac, Corvette, Dodge, Ferrari, Hyundai, Jaguar, Kaipan, Kia, Lamborghini, Land Rover, Lexus, Maserati, Nissan, Porsche, Ram, Suzuki, Škoda a Toyota.

Kromě tradiční přehlídky novinek bude v halách výstaviště PVA EXPO PRAHA připraven také bohatý doprovodný program. „Nejvíce rušno bude v Letňanech v sobotu 28. srpna, kdy se během dne uskuteční populární sraz příznivců tuningu s názvem Escape6 Meet 2021. Sejdou se desítky upravených automobilů té nejvyšší kategorie v České republice. Součástí programu budou vystoupení na obřím pódiu a v neposlední řadě také možnost svezení v driftovacích speciálech, supersportovních i běžných sériových automobilech,“ říká ředitelka akce Vanda Petrov.

Víkend plný zábavy

PEUGEOT_308Sobotní večer přinese zábavnou show, která uvede mistry v driftování, umění kaskadérů, přehlídku závodních aut a pobaví publikum pomocí DJ Lucky Boye a koncertního vystoupení rappera Indyho.

V neděli se program bude soustředit na sportovní a supersportovní automobily. Jednu ze skupin účastníků budou tvořit členové Porsche Classic Clubu Česká republika, kteří na akci představí vozy značky Porsche: novodobé i historické.

AUTOSHOW PRAHA zabaví i rodiny s dětmi, pro které bude na akci připraveno mnoho aktivit. Letošní partner doprovodného programu pro ženy a rodiny s dětmi je magazín Žena v autě, na jehož stánku proběhnou soutěže a workshopy na téma správného uchycení dětské autosedačky či bezpečného cestování s rodinnými mazlíčky. Chybět nebude ani koutek krásy s ukázkou nejnovějších trendů a možností líčení zdarma od nezávislých kosmetických poradkyň Mary Kay. Vyhrát budou moci návštěvnice také dámské i pánské vůně kosmetické značky Bruno Banani.

Navíc bude exkluzivně v prostorách PVA EXPO PRAHA vystaveno šest finalistů dámské ankety AUTO MÉHO SRDCE 2021: HYUNDAI TUCSON, SUBARU FORESTER, OPEL MOKKA, ŠKODA OCTAVIA, BMW 4 a MERCEDES-BENZ GLE.

Podrobnosti o akci najdete na www.autoshowpraha.cz.

Lucie Bártová

vedoucí PR oddělení ABF, a.s.

bartova@abf.cz

Podobné příspěvky

Motorkář musí jezdit uvolněný

Afri

Volně uložené předměty ve vozidle mohou při nárazu zvýšit svoji hmotnost v průměru 30x až 50x

Afri

Legendární Jawa 300 se vrátila ve velkém stylu. Po všech se jen zaprášilo!

Jaroslav Hauer