Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu?

Carsharing

Sledujte Autosalon ve středu 15. září ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 18. září v 8.30 na Primě. Autosalon: Bezstarostně ultimativní jízda, výběr ojetin má svoje pravidla, modernizovaná Škoda Kodiaq.  To a mnohem víc sledujte ve středu na Prima COOL

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu?

Přeju Stále ještě je doba, kdy se skvěle jezdí na motorkách. Projížďky přírodou a bezstarostná jízda plná emotivních zážitků je přesně tím, co je třeba si dopřát, než se rozhodnete motorku zazimovat a odstavit do garáže. Přesto je ale na místě neposouvat limity – a právě to, co je možné, vám předvedou naši experti. Tedy přesněji řečeno, co je možné a bezpečné. Ale k věci, protože nejen o motocyklech bude tento díl oblíbeného Autosalonu.

Na horské serpentiny se bude hodit něco s pořádným zátahem, přesným řízením a taky chytrou navigací, aby člověk hned nezabloudil. Do Alp proto vyrazíme s modernizovanou Škodou Kodiaq RS.

Na hodně výkonném a dost zlobivém naháči Yamaha MT-09 SP předvedeme kousky z kategorie „tohle doma nezkoušejte“. Aneb když si občas nesáhnete na své limity, nikam se neposunete.

AAA autoV inzerátu voňavka, ale ve skutečnosti totálka.

Když kupujete populární ojetinu, jako jsou VW Golf nebo Škoda Octavia, stanete se obětí podvodu, ani nevíte jak. Proto sledujte tipy a rady našich odborníků. Právě nákup ojetin totiž je častým tématem dnešních dní, protože se k nim uchyluje stále víc zákazníků. Koupěchtivých zákazníků. Tak abyste nenaletěli, je na místě nechat si poradit, co sledovat, co nikoli. Jak vybírat a která místa v autě vám prozradí, že jde jen o navoněnou bídu, která by se k vaší garáži neměla ani přiblížit?

lukas-pesekMálokdo ví, že bývalý závodník Moto GP, Lukáš Pešek, začínal jako motokrosař. Hned vám to ale bude jasné, když pracovní čtyřkolku TGB naučí driftovat a skákat!

Nový a v mnohém ohledu revoluční Mercedes-Benz třídy S se bude líbit fitness trenérům a youtuberům. Co ale na něj řekne člověk milující poctivou automobilovou techniku?

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/6c283a1684a3fca6991334193260dd9620210913061819/97c079e73fa8e9fbd99f8813b3415acb20210913061819/b46389

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

Podobné příspěvky

Svezení na traktoru, recenze od Petry Kvitové a co zvládnou japonští inženýři

Afri

Vlajková loď OPEL Insignia je skvělá na dlouhé cesty

Afri

Nadační fond ŠKODA AUTO podpořil dobrovolnický projekt

Afri