Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

ZINTENZIVNĚNÍ VÝROBY NOVÉHO MODELU C5 AIRCROSS

Výroba nové verze modelu C5 Aircross, která byla představena v lednu 2022, byla v závodě v Rennes zahájena v dubnu 2022 a rychle se navyšuje, aby bylo zajištěno její červnové uvedení na evropský trh.

  • V továrně v Rennes se zintenzivňuje výroba nového modelu C5 Aircross, která byla zahájena v dubnu 2022, aby se připravila na červnové uvedení nového modelu na evropský trh.
  • Vůz C5 Aircross registruje od svého uvedení na trh v roce 2019 již více než 325 000 prodaných kusů v 85 zemích, což potvrzuje návrat značky Citroën do rychle rostoucího segmentu SUV.
  • Model C5 Aircross, který je vzorem z hlediska komfortu a modularity, nabízí širokou škálu úsporných motorů, včetně plug-in hybridní verze, která od začátku roku tvoří téměř 41 % prodejů.

C5C5 Aircross zaznamenal od svého představení v roce 2018 a uvedení na trh v roce 2019 skutečný úspěch. C5 Aircross, který se dnes prodává v 85 zemích a jehož prodeje přesáhly 325 000 kusů, z toho 245 000 v Evropě, vyniká ve vysoce konkurenčním segmentu kompaktních SUV prostorností své paluby, modularitou a především bezkonkurenčním komfortem.  

NOVÝ CITROËN C5 AIRCROSS: MĚŘÍTKO KOMFORTU A MODULARITY

C5Nový C5 Aircross má novou siluetu, z níž vyjadřuje větší síla, je výraznější a zároveň ztělesňuje moderní a dynamický styl. SUV, které je vzorem z hlediska komfortu a modularity, je k dispozici jak ve verzi se spalovacím, tak plug-in hybridním motorem, která nyní tvoří 41 % prodejů.

Kombinace odpružení Citroën Advanced Comfort® s novými sedadly Citroën Advanced Comfort®, bezkonkurenční prostornost a modularita, stejně jako asistenční technologie řízení, jako je Highway Driver Assist, promění každou cestu ve voze C5 Aircross v klidný a pohodový zážitek.

C5Odpružení s progresivními hydraulickými dorazy®, které jsou exkluzivním systémem značky Citroën, zajišťuje cestujícím vynikající pohodlí, neboť dokáže odfiltrovat nerovnosti vozovky.

C5 Aircross je jediným SUV v segmentu, které nabízí tři samostatná zadní sedadla, jež jsou sklopná a podélně posuvná s nastavením sklonu opěradla. Tuto vynikající modularitu doplňuje rekordní objem zavazadlového prostoru ve své kategorii: od 580 l do 720 l u verze se spalovacím motorem a od 460 l do 600 l u plug-in hybridní verze.

TOVÁRNA V RENNES

Továrna v Rennes má své pevné místo v historii značky Citroën. V továrně, která nedávno oslavila 60. výročí svého založení, byla výroba zahájena v roce 1961 s modelem Ami 6. Následně se zde vyráběla celá řada ikonických modelů značky Citroën, od GS, BX, XM, C5 až po C6. Výroba prvního vozu C5 Aircross byla zahájena v březnu 2018 a zahájení výroby nové verze tohoto modelu pouto mezi značkou Citroën a závodem v Rennes opět o něco více posiluje.

Linda ŠEDÁ

Citroën

Citroën od roku 1919 vytváří automobily, technologie a řešení mobility a reaguje tak na měnící se potřeby společnosti. Pro odvážnou a inovativní značku Citroënu je důležitý klid a pohoda zákazníků, a proto nabízí širokou škálu modelů, od jedinečného Ami, objektu elektrické mobility určeného do města, po hatchbacky, SUV a užitková vozidla, z nichž většina je dostupná v elektrických nebo plug-in hybridních verzích. Citroën, který je průkopníkem v oblasti služeb a pozornosti věnované soukromým i firemním zákazníkům, je zastoupen ve 101 zemích, jeho síť tvoří 6 200 prodejen a servisů po celém světě.

https://int-media.citroen.com

 

Podobné příspěvky

CITROËN SPACETOURER je elegantní dobrodruh na daleké cesty nebo i business

Afri

Lexus a Toyota jsou opět nejspolehlivější auta na světě

Afri

Fotbalisté Jablonce jezdí na tréninky v hybridních Toyotách

Afri