Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto

Značku Lexus přiblíží nový pořad Lexus Experience

Prémiovou značku Lexus Experience má na českém trhu zviditelnit nový pořad. Můžete si jej poslechnout jako podcast v audio verzi na platformách Apple podcast, Google podcast a Spotify, či zhlédnout jako video na Youtube.

Jde o kombinaci podcastového rozhovoru s video verzí. Dostupný je na platformách Youtube, Apple podcast, Google podcast a Spotify. Kromě těchto kanálů jsou k vidění upoutávky i na sociálních sítích, ve speciální sekci na webu lexus.cz a odkazy na nové epizody se zároveň objevují i v zákaznickém newsletteru.

Cílem nového formátu je zvýšení povědomí o značce Lexus na českém trhu a oslovení nových cílových skupin, včetně mladšího publika, pro které je zajímavý audiovizuální koncept. Lexus Experience také poukazuje na to, že Lexus nejsou jen auta, ale celkový životní styl a filosofie. Jde o platformu, která umožňuje ještě širší možnost aktivace brandových témat a využití ambasadorů a partnerů značky.

Hosty jsou ambasadoři nebo partneři Lexus

V prvních třech epizodách moderátor Richard Tesař vyzpovídal pilota a ambasadora značky Petra Kopfsteina, motoristického novináře Jakuba Rejlka a módního návrháře a rovněž ambasadora značky Lexus, Jana Černého. 

„Náš nový pořad přináší nabízí mix produktových novinek a lifestylu. Jako hosty plánujeme zvát naše ambasadory a partnery značky Lexus, zákazníky se zajímavým příběhem, zaměstnance i zajímavé osobnosti z veřejného života nebo motorosportu. Pro natáčení si autoři často vybírají i pro ně typická prostředí a jednotlivé modely. Natáčíme i v našich showroomech, čímž podporujeme i naše autorizované partnery,“ říká produktový manažer Lexus a autor projektu Tomáš Vlachopulos.

Pořad vychází jednou měsíčně. Jeho moderátor Richard Tesař má zkušenosti s produkcí nejposlouchanějšího českého hokejového podcastu Bomby k tyči, jehož live tour je Lexus partnerem od loňského roku. Moderátorsky se Richard Tesař podílel i na dalších produktových produkcích značky

Vladimír Michna

Podobné příspěvky

Zpěvák will.i.am spolutvůrcem designu unikátní verze vozu Lexus NX!

Afri

Všechny tři posádky s elektromobily značky Peugeot úspěšně v cíli Czech New Energies Rallye 2021

Afri

Toyota Yaris s vodíkovým spalovacím motorem

Afri