Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Zajímavosti

Autodrom hledá traťové komisaře, čeká je odpovědná práce v atraktivním prostředí

Most-komisar na trati

MostZájemci ve věku od 18 let v dobrém fyzickém stavu se mohou hlásit na post traťového komisaře na mosteckém autodromu. Podrobné informace získají na telefonním čísle +420 735 049 846 nebo se mohou na cokoli zeptat na e-mailové adrese prokop@autodrom-most.cz.

„Jde o sezonní brigádu vhodnou pro muže i ženy, ideální je pro studenty, směnaře nebo aktivní důchodce. Po individuálním školení s nimi uzavřeme dohodu o pracovní činnosti,“ upřesnil sportovní manažer společnosti AUTODROM MOST Michal Prokop.

Autodrom hledá traťové komisaře, čeká je odpovědná práce v atraktivním prostředí

tratovy komisařPráce traťového komisaře je odpovědná a náročná, přináší ale i nezanedbatelné bonusy. Vedle atraktivního prostředí je to bezplatný vstup na veškeré akce autodromu po celou sezonu nebo možnost zastávat funkci traťového komisaře i na dalších evropských okruzích. „Kdo se bude chtít věnovat této práci i nadále, čeká ho také kariérní růst. Může postoupit na post traťového dispečera, pilota safety caru, stát se členem posádky technické pomoci, případně i rozšířit řady zaměstnanců autodromu,“ vyjmenoval Prokop.

Most-komisariŠkolení nových traťových komisařů zahrnuje přednášky o bezpečnosti při práci, správném postupu při první pomoci zraněným nebo požární ochraně. Adepti se také seznámí se sportovními předpisy a vlajkovou signalizací. „Harmonogram a termíny školení závisejí na vývoji epidemie nemoci covid-19 a aktuální platnosti vládních opatření proti jejímu šíření. S každým, kde se nám ozve, se domluvíme a dáme mu včas vědět. Věříme, že se vše vrátí co nejdříve do normálu a letošní sezona už bude plnohodnotná,“ doplnil sportovní manažer.

Autodrom MOSTRole traťových komisařů je nezastupitelná. Bez jejich přítomnosti se v areálu mosteckého autodromu a sousedního polygonu neobejde žádný automobilový či motocyklový závod. Dohlížejí na průběh klání, upozorňují jezdce signalizací na různé nástrahy a nebezpečí, v případě potřeby na místě zasahují a likvidují také následky kolizí.

 

PR manažer a tiskový mluvčí společnosti AUTODROM MOST

Jan Foukal

 

Podobné příspěvky

V Plaze Novodvorská právě probíhá unikátní výstava krabiček od zápalek z rozsáhlé sbírky Jiřího Kajznera

Afri

Korunovační klenoty, jak je jinde neuvidíte

Afri

Technologie nového modelu DS 4 V PŘEDPREMIÉŘE

Afri