Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Cestování

Emirates navyšuje frekvenci letů na londýnské letiště Gatwick na tři denně

Emirates-Boeing777

Letecká společnost Emirates od 27. července do 3. srpna navýší frekvenci letů na a z letiště Londýn Gatwick na celkem tři spoje denně.   

Zařazení třetího denního spoje na toto letiště pomůže pokrýt vysokou poptávku během letního období po letech do a z Londýna. Zároveň toto navýšení nabídne dodatečná místa pro pasažéry Emirates, kterých se dotkla letová kapacitní omezení na Londýn Heathrow, a pomůže tak zmírnit provozní dopady na tomto letišti. Zákazníci Emirates budou v této záležitosti kontaktováni leteckou společností napřímo nebo prostřednictvím cestovních agentů. Aerolinka úzce spolupracuje se svými cestovními partnery, aby znovu vyhověla všem dotčeným rezervacím a zajistila bezproblémová letová spojení pro své zákazníky do jejich cílových destinací.    

EmiratesDodatečný denní let do Londýna Gatwick bude provozován širokotrupým letadlem Emirates Boeing 777 s místy ve First, Business a Economy Class. Lety EK011 a EK012 budou operovány do a z Londýna Gatwick během dopoledne.

Emirates velmi vítá podporu od londýnského letiště Gatwick a dalších partnerů na místě, kteří s leteckou společností úzce spolupracují, zajišťují dostatečné zdroje pozemního odbavování a denně se vypořádávají s dodatečnou poptávkou, aby cestujícím zajistili hladkou a bezstarostnou cestu. 

Emirates bude v tomto období nadále provozovat svých šest denních letů do a z londýnského letiště Heathrow, plánované opětovné zahájení denních letů do Londýna Stansted bude spuštěno 1. srpna.

Tereza Procházková

Podobné příspěvky

Zell am See zábava na sjezdovkách

Afri

25. veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD představil spoustu zajímavých destinací

Afri

Zámecký areál Ctěnice pořádá v sobotu Jablkobraní

Afri