Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Cestování

Emirates od prosince znovu nasadí A380 na přímé lince do Aucklandu a Kuala Lumpur

A380

Letecká společnost Emirates oznámila, že od 1. prosince obnoví pravidelné spoje letounem A380 do a z Aucklandu a Kuala Lumpur.   

V současné době aerolinka létá do obou měst letounem Boeing 777-300ER, který má zastávku v Kuala Lumpur a poté pokračuje do Aucklandu. Nasazením letounů A380 budou obě města obsluhována přímými linkami z a do Dubaje. Tato aktualizace letového řádu nabídne zákazníkům Emirates větší flexibilitu a rozšíří tak dostupnost míst. Zavedení nových spojů také poskytne více příležitostí k cestování napříč leteckou sítí Emirates, po oddělení linek navíc dojde ke zkrácení tranzitních časů a rychlejšímu spojení do a z Evropy, Blízkého východu, jižní Asie i Afriky.

EmiratesNon-stop linka mezi Dubají a Aucklandem získá zpět titul nejdelší linky v síti společnosti Emirates, která měří 14 200 km a je také jedním z nejdelších pravidelných komerčních letů bez mezipřistání na světě. 

Znovu nasazení vlajkového letounu A380 do Aucklandu a Kuala Lumpur poskytne turistům, kteří chtějí objevovat tyto destinace, větší výběr a zároveň nabízí cestujícím možnost vyzkoušet si špičkové produkty a služby A380 ve všech letových třídách. Nový Zéland v současné době realizuje globální marketingovou kampaň na klíčových trzích zaměřenou na jedinečné zážitky a přírodní krásy této země, která má přilákat více návštěvníků. Malajsie zase bude společností Emirates podporována v rámci nedávno podepsaného memoranda o spolupráci s Malajsijským turistickým úřadem, jehož cílem je navýšit počet turistů přijíždějících do této země z klíčových trhů globální letecké sítě aerolinky.

Lety s A380 jsou mezi cestujícími stále více vyhledávané, a to díky prostorným a pohodlným kabinám a prvotřídním produktům, které zákazníkům nabízejí ty nejlepší zážitky v oblacích, jako je palubní bar, soukromé apartmá ve First Class či sprchové lázně. Zážitky v letadle A380 vždy doplňuje oceňovaná pohostinnost, regionální kulinářské pochoutky a autentické chutě a cenami ověnčený zábavní systém ice s více než 5 000 kanály zábavy.

Letecká společnost v souladu s rostoucí celosvětovou poptávkou po letecké komerční dopravě urychluje nasazení svého vlajkového letounu A380, který v současné době létá do 32 destinací, a další budou oznámeny v následujících týdnech a měsících.

Letenky lze rezervovat na emirates.com, v aplikaci Emirates App nebo prostřednictvím online i offline cestovních kanceláří.

Tereza Procházková

 

Více informací o letounu A380 

První z našich zbrusu nových letadel A380 dorazilo s osvěženým interiérem a nejnovější generací luxusních sedadel. Vstupte do světlé a prostorné kabiny krémových tónů a texturovaných bronzových vln s motivem národního stromu SAE. Náš nejnovější A380 je také vybaven naší novou kabinou Premium Economy, která vám dává možnost letět v jiné úrovni luxusu. Stále si můžete užívat stejné úžasné zážitky s A380 s naším nejnovějším designem Onboard Lounge a sprchou se svěžím interiérem.

Nová kabina Premium Economy je součástí našeho nového A380, který nyní létá mezi Dubají, Paříží Charles de Gaulle (EK 75 a EK 76), Londýnským Heathrow (EK 1, EK 2, EK 3 a EK 4) a Sydney (EK 412 a EK 413). ).

 

Podobné příspěvky

Hit léta – dovolená v obytňáku! Proč je lepší si ho nejprve pronajmout?

Afri

Zámecký areál Ctěnice pořádá v sobotu Jablkobraní

Afri

Druhou nejoblíbenější destinací mezi Evropany je Německo

Redaktor J.Hampl