Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Cestování

Emirates se opět stává prémiovým partnerem a oficiální leteckou společností tenisového turnaje Roland-Garros 2023

Emirates Boeing 777-300ER

Letecká společnost Emirates se již po jedenácté v řadě představí jako oficiální letecká společnost a prémiový partner tenisového turnaje Roland-Garros v Paříži. Aerolinka od roku 2013 patří mezi dlouholeté partnery tohoto oblíbeného pařížského turnaje, přičemž společnost nedávno prodloužila svůj závazek v roli prémiového partnera až do roku 2027. Letošní ročník antukového klání se uskuteční od 28. května a potrvá do 11. června 2023 na stadionu Roland-Garros.

Emirates se stal partnerem tenisového turnaje Roland-Garros 2023

„Máme radost, že se již jedenáctým rokem vracíme na antukové kurty Roland-Garros. Tento turnaj je jedním z nejprestižnějších tenisových svátků na světě a Emirates je velmi hrdá na dlouholeté spojení s tímto turnajem, tenisem obecně a také s Francií. Jako globální letecká společnost se zavazujeme podporovat události na světové úrovni, které spojují lidi po celém světě a přinášejí skvělé výsledky. A to Roland-Garros přesně splňuje. Těšíme se na další vzrušující ročník a na to, že fanouškům ze všech koutů světa přiblížíme dění na kurtech,“ řekl Boutros Boutros, senior viceprezident divize korporátní komunikace, marketingu a značky společnosti Emirates.

Spojení s tenisovými fanoušky po celém světě

Společnost Emirates se letos s tenisovými fanoušky spojí prostřednictvím interaktivní hry v rámci aplikace Roland-Garros, která fanouškům nabízí možnost vyhrát vstupenky na Roland-Garros a dárky La Griffe Roland-Garros, a to včetně pohostinských služeb na špičkové úrovni.

Partnerem Roland-Garros od roku 2013

Dlouholeté partnerství Emirates a Roland-Garros začalo v roce 2013. Letecká společnost se v roce 2018 stala také prémiovým partnerem grandslamu a v průběhu celého turnaje se těší významné přítomnosti, včetně umístění značky na centrálním kurtu Philippe-Chatrier, kurtu Suzanne-Lenglen a kurtu Simonne-Mathieu.

Společnost Emirates je rovněž prezentujícím partnerem turnaje Trophée des Légendes, který se koná od 6. června do 11. června 2023.  Aerolinka navázala spolupráci s místní organizací a nabízí dětem s pohybovými problémy možnost setkat se s legendami světového tenisu, sledovat zápasy a navštívit exkluzivní prohlídku zákulisí stadionu.

Emirates je oficiální leteckou společností a prémiovým partnerem ATP World Tour. Tenisové portfolio společnosti zahrnuje některé z nejvýznamnějších akcí na světě, včetně tří ze čtyř grandslamů a 60 dalších turnajů v průběhu celého roku.

Rozsáhlé sponzorské portfolio letecké společnosti zahrnuje také další špičkové světové sporty, jako jsou golf, dostihy či plachtění.

35 letů týdně do Francie

Emirates létá do Francie již více než 30 let. V současné době létá 21krát týdně do Paříže, 7krát týdně do Lyonu a 7krát týdně do Nice, kam se 1. června 2023 vrátí ikonický letoun A380. Rozsáhlá letecká síť Emirates čítající 140 destinací nabízí francouzským zákazníkům přístup k řadě dalších spojení do Asie, Indického oceánu, na Blízký východ, do Afriky a Australasie.

Letecká společnost je také oficiálním hlavním sponzorem francouzského klubu Olympic Lyonnaise (OL), globálním partnerem mistrovství světa v ragby 2023 ve Francii (koná se letos v září) a hrdým sponzorem týmu UAE Team Emirates, který podporuje některé z největších cyklistických túr, jako je Tour De France.

Jedinečné zážitky z cestování

Emirates je mezi zákazníky oblíbená díky svým výjimečným službám a luxusnímu vybavení. Společnost provozuje největší flotilu širokotrupých letadel Boeing 777 a Airbus A380 na světě, která nabízí prostorné kabiny a ikonické služby palubní zábavy, jako jsou například sprchové lázně v A380 a palubní salónek nebo palubní zábavní systém ice, který je k dispozici na všech sedadlech v celé flotile a který se posledních 17 let umísťuje na předních místech v soutěži „Best in Sky”.

Zákazníci si na palubě letadla mohou vychutnat regionálně inspirovaná jídla a prémiovou nabídku nápojů, včetně 37 různých druhů francouzských vín a šampaňského včetně Dom Pérignon a také lákavou nabídku destilátů. Emirates investovala do svého vinařského programu více než 1 miliardu dolarů a v Emirates Wine Cellar ve Francii se v současné době nachází 6,2 milionu lahví kvalitních vín.

Kristýna Štefánková 

Podobné příspěvky

Turistika v Německu v době Covidu

Redaktor J.Hampl

Apulie v Praze očarovala více než 65 českých cestovních kanceláří

Redakce

Maďarsko na veletrhu Holiday world

Redaktor J.Hampl