Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Cestování

Emirates v únoru navýší počet letů do Soulu na 10 týdně

Emirates

Emirates, největší mezinárodní letecká společnost na světě, začne od 19. února 2024 provozovat do Soulu tři lety týdně navíc.

Nové lety s označením EK324/ EK325 budou operovány v pondělí, ve středu a v pátek. Let EK324 společnosti Emirates, provozovaný letounem Boeing 777-300ER, bude odlétat z Dubaje v 04:45 hodin a přistávat na mezinárodním letišti Inčchon v Soulu v 18:05 hodin. Zpáteční let EK325 odlétá ze Soulu ve 22:00 hodin a do Dubaje přiletí následující den ve 03:15 hodin.

Emirates-Boeing777Dodatečné lety zvýší kapacitu mezi Dubají a Soulem o více než 1 000 dalších míst týdně a podpoří tak příjezdový a výjezdový cestovní ruch v Jižní Koreji. K posílení leteckého provozu došlo rovněž v souladu se silnými bilaterálními vztahy mezi oběma zeměmi.

Tři nové lety Boeingu 777 týdně mezi Dubají a Soulem posílí obchodní a ekonomické vazby nejen mezi Jižní Koreou a SAE, ale také s dalšími světovými destinacemi v síti Emirates. Rovněž zajistí navýšení dodatečné nákladní kapacity o 45 tun, což dále přispěje k rozvoji korejské ekonomiky a usnadní pohodlné letecké spojení pro dovoz a vývoz.

EmiratesSpolečnost Emirates zahájila lety do Soulu v roce 2005 a v současné době provozuje denní linku letounem Airbus A380 z Dubaje. Díky plánovaným dodatečným letům bude letecká společnost do Soulu létat 10krát týdně s kombinací letadel Airbus A380 a Boeing 777-300ER. Poskytne tak svým zákazníkům větší flexibilitu a možnost volby při cestě do Dubaje a z Dubaje, stejně jako přístup ke své globální síti s více než 130 destinacemi.

Cestující letící se společností Emirates si mohou vychutnat bezkonkurenční kulinářské zážitky a regionálně inspirovaná menu o několika chodech vyvinutá týmem oceňovaných šéfkuchařů a doplněná širokým výběrem prémiových nápojů. Zákazníci mohou odpočívat s až 6 500 kanály pečlivě vybraného globálního zábavního obsahu včetně korejských filmů, televizních pořadů, hudby a dalšího obsahu s ice, oceňovaným systémem palubní zábavy společnosti Emirates.

Nina Černá

Podobné příspěvky

Zážitková gastronomie v oblacích

Redakce

Palestina – země, která Vám zůstane navždy v srdci

Šebík

Jižní Čechy čeká prodloužený víkend plný svatováclavských slavností!

Redakce