Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Cestování

 HOLIDAY WORLD & REGION WORLD

Filipiny

31. ročník mezinárodních veletrhů cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD je jednou z nejdůležitějších akcí tohoto zaměření v České republice.

První den veletrhu byl vyhrazen pouze pro odborníky z oboru a kontraktační aktivity. Sobota a neděle jsou určeny pro širokou veřejnost. Čekal na vás inspirativní doprovodný program, zajímavé přednášky cestovatelů, dobrodruhů a fotografů v rámci cestovatelského festivalu Kolem světa, udílení prestižního ocenění turistických produktů a služeb Velká cena cestovního ruchu, anketa Kraj mého srdce mapující míru popularity krajů ČR. Byznys se snažila posílit mimo jiné úspěšná mezinárodní akce obchodních schůzek sítě Enterprise Europe Network – MBM TOURISM PRAGUE 2023.

Minulý ročník veletrhů HOLIDAY WORLD & REGION WORLD navštívilo zhruba 18 000 návštěvníků a prezentovalo na nich 227 firem. V roce 2023 se veletrhy cestovního ruchu a regionální turistiky opět uskutečnili v souběhu se 14. výstavou obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN a 6. výstavou lodí a vodních sportů FOR BOAT.

Foto: Jitka Tomečková

https://www.pvaexpo.cz/

 

Podobné příspěvky

Emirates zavádí linku do Montréalu  

Aleš Fritscher

Moje Vánoce v Egyptě

Aleš Fritscher

Vodákům na jihu Čech usnadní orientaci nová vodácká mapa

Aleš Fritscher