Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Cestování

Jak v létě ušetřit s benefity a nezatížit rodinný rozpočet

Léto je v plném proudu. Vymýšlet aktivity pro děti, aby si prázdniny užily, a zároveň to při dnešních cenách a rostoucí inflaci výrazně nezasáhlo do rodinného rozpočtu, bývá oříšek. Máme pro vás tipy, jak si užít spoustu zábavy, nejen v zoologických zahradách a aquaparcích po celé České republice, díky benefitům od Sodexo.

Na co všechno můžete volnočasové benefity v létě využít?

S Flexi Pass CARD (včetně Flexi Pass na Multi Pass CARD) a poukázkami Flexi Pass můžete uhradit ubytování, zájezdy, sportovní aktivity, kulturu nebo třeba vybavení na dovolenou. 

Kam na výlet s benefity?

S volnočasovými benefity si můžete užít spoustu zábavy i během jednoho dne. Připravili jsme pro vás mapu se zoologickými zahradami, aquaparky a plovárnami, kde můžete vstupné zaplatit pomocí Flexi Pass CARD (včetně Flexi Pass na Multi Pass CARD) a poukázkami Flexi Pass. Podrobnější informace a všechny provozovny najdete na www.mujpass.cz.

foto : Sodexo

Vyrazte do přírody

O pobyty v přírodě je čím dál větší zájem. Není se čemu divit, protože kontakt s přírodou má blahodárný vliv na psychické a fyzické zdraví. I v tomto případě můžete využít Flexi Pass CARD. Podívejte se na nabídku našeho partnera Terapie v lese  a vyberte si programy a cesty v přírodě vedené profesionály. V případě, že toužíte po dovolené s celou rodinou, půjčte si karavan u Karavanycesko.cz nebo u MM Karavany  a projeďte nejen Česko křížem krážem.

 Potřebujete si pořádně odpočinout?

Poslední rok byl náročný a plný změn, přibývá tak lidí, kteří letos touží po odpočinkové dovolené, kde chtějí vypnout a dobít si baterky. Patříte mezi ně? Vyberte si zájezd k moři od našich partnerských cestovních kanceláří a agentur: FischerČedok nebo Invia. Dáváte přednost tuzemsku? Vyberte si z  bohaté nabídky ubytování od eHotel.cz nebo Amazing Places. Romantikům doporučujeme pronajmout chatu nebo chalupu u našeho partnera Chatyachalupy.cz.

www.sodexo.cz

O společnosti Sodexo Benefity

Sodexo je největším poskytovatelem zaměstnaneckých benefitů na českém trhu. Od roku 1992 v České republice nabízí firmám i institucím služby v oblastech zaměstnaneckých benefitů, motivačních programů a řešení pro veřejnou správu, ať už prostřednictvím elektronických karet a poukázek na stravování a volný čas, dárkových poukázek nebo systému na správu benefitů Cafeteria. Benefity Sodexo využívá 700 000 zaměstnanců a v největší benefitní síti je zapojeno více než 70 000 partnerů, u kterých je možné benefity uplatnit.

Dana Samková

Podobné příspěvky

Velký balónový přelet nad Slováckem

Afri

Ušetřete za rodinnou dovolenou, jeďte mimo sezónu

Ilja Hynek

Peugeot Cycles uvádí na trh řadu elektrokol Crossover

Afri