Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Cestování

Jak v létě ušetřit s benefity a nezatížit rodinný rozpočet

Léto je v plném proudu. Vymýšlet aktivity pro děti, aby si prázdniny užily, a zároveň to při dnešních cenách a rostoucí inflaci výrazně nezasáhlo do rodinného rozpočtu, bývá oříšek. Máme pro vás tipy, jak si užít spoustu zábavy, nejen v zoologických zahradách a aquaparcích po celé České republice, díky benefitům od Sodexo.

Na co všechno můžete volnočasové benefity v létě využít?

S Flexi Pass CARD (včetně Flexi Pass na Multi Pass CARD) a poukázkami Flexi Pass můžete uhradit ubytování, zájezdy, sportovní aktivity, kulturu nebo třeba vybavení na dovolenou. 

Kam na výlet s benefity?

S volnočasovými benefity si můžete užít spoustu zábavy i během jednoho dne. Připravili jsme pro vás mapu se zoologickými zahradami, aquaparky a plovárnami, kde můžete vstupné zaplatit pomocí Flexi Pass CARD (včetně Flexi Pass na Multi Pass CARD) a poukázkami Flexi Pass. Podrobnější informace a všechny provozovny najdete na www.mujpass.cz.

foto : Sodexo

Vyrazte do přírody

O pobyty v přírodě je čím dál větší zájem. Není se čemu divit, protože kontakt s přírodou má blahodárný vliv na psychické a fyzické zdraví. I v tomto případě můžete využít Flexi Pass CARD. Podívejte se na nabídku našeho partnera Terapie v lese  a vyberte si programy a cesty v přírodě vedené profesionály. V případě, že toužíte po dovolené s celou rodinou, půjčte si karavan u Karavanycesko.cz nebo u MM Karavany  a projeďte nejen Česko křížem krážem.

 Potřebujete si pořádně odpočinout?

Poslední rok byl náročný a plný změn, přibývá tak lidí, kteří letos touží po odpočinkové dovolené, kde chtějí vypnout a dobít si baterky. Patříte mezi ně? Vyberte si zájezd k moři od našich partnerských cestovních kanceláří a agentur: FischerČedok nebo Invia. Dáváte přednost tuzemsku? Vyberte si z  bohaté nabídky ubytování od eHotel.cz nebo Amazing Places. Romantikům doporučujeme pronajmout chatu nebo chalupu u našeho partnera Chatyachalupy.cz.

www.sodexo.cz

O společnosti Sodexo Benefity

Sodexo je největším poskytovatelem zaměstnaneckých benefitů na českém trhu. Od roku 1992 v České republice nabízí firmám i institucím služby v oblastech zaměstnaneckých benefitů, motivačních programů a řešení pro veřejnou správu, ať už prostřednictvím elektronických karet a poukázek na stravování a volný čas, dárkových poukázek nebo systému na správu benefitů Cafeteria. Benefity Sodexo využívá 700 000 zaměstnanců a v největší benefitní síti je zapojeno více než 70 000 partnerů, u kterých je možné benefity uplatnit.

Dana Samková

Podobné příspěvky

Pozor na dovoz suvenýrů. Návrat z dovolené by se vám mohl velmi prodražit

Šebík

Tradice německého lázeňství

Redaktor J.Hampl

Na co máte právo při čerpání dovolené

Afri