Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Cestování

NADUPANÉ CESTOVKO od pojišťovny PVZP za vás zaplatí až 250 milionů korun

Cestovní pojištění od ryze české pojišťovny PVZP je špičkový produkt, který se o vás postará, když dojde na vašich cestách v zahraničí k nějaké nepříjemnosti – ať už jde o vaše zdraví, nebo o váš, a také cizí, majetek. Před létem 2023 PVZP u cestovka výrazně navýšila pojistné limity a rozšířila rozsah pojištění. To znamená, že zaplatí za větší množství pojistných událostí a také více peněz.

NADUPANÉ CESTOVKO OD PVZP ZAPLATÍ VÝLOHY, KDYŽ:

· se budete léčit nebo budete v nemocnici (léčebné výlohy)

· něco rozbijete nebo zničíte (odpovědnost)

· vás někdo okrade (osobní věci)

· dojde k úrazu (úrazové pojištění)

 

· vám někdo ukradne nebo poškodí věci z auta nebo na autě (24/7)

· si dáte drink a něco se stane (až jedna promile alkoholu v krvi)

· nemůžete na zájezd odjet – storno zájezdu (spoluúčast 10 % a delší doba pro sjednání)

· se vám ztratí zavazadla nebo zpozdí dopravní prostředek

· přijdete o zapůjčené věci nebo je poškodíte (odpovědnost za zapůjčené věci)

DOVOLENÁ SE SKLENIČKOU V RUCE S CESTOVNÍM POJIŠTĚNÍM OD PVZP

Když si dáte drink a něco se stane, většina pojišťoven vám nic nezaplatí. PVZP u cestovního pojištění aktuálně ale akceptuje až jednu promile alkoholu v krvi, což je nejvyšší možná tolerance, kterou můžete v rámci pojištění v ČR získat. Pravidlo jedné promile platí pro úrazy a odpovědnost (škoda na zdraví nebo majetku).

JEZDÍTE NA DOVOLENOU AUTEM?

100% OCHRANA PŘED ZLODĚJI

Necháváte často na dovolené v autě elektroniku? Vyrážíte každý rok na dovolenou na kolech, která máte na nosiči? A víte, že některá cestovní pojištění se na elektroniku nebo osobní věci vůbec nevztahují? Nebo že pojištění platí jen přes den, kdežto v noci ne? S nadupaným cestovním pojištěním od PVZP jsou věci ve vašem voze včetně elektroniky a sportovního vybavení chráněny 24 hodin denně.

PŮJČUJETE SI VYBAVENÍ NA DOVOLENOU? ZAPŮJČENÉ VĚCI V AUTĚ A V BEZPEČÍ

Cestovní pojištění od PVZP se postará nejen o váš majetek, ale i o věci, které si půjčíte – koloběžky, surf, paddleboard, inline brusle, vybavení na potápění, … A to, aniž byste si museli pořizovat jakékoliv další připojištění.

 NEMŮŽETE ODJET NA DOVOLENOU?  STORNO ZÁJEZDU

V případě, že se nebudete moci dovolené zúčastnit se o vás postará připojištění stornovacích poplatků, které vám garantuje, že vám bude vráceno až 90 % nákladů. Nejčastější důvody, že na cestu nemůžete odjet, jsou onemocnění či úraz, PVZP však zaplatí náhradu i v případě nedobrovolné ztráty zaměstnání či rozsáhlé škody na majetku. Obvyklou praxí je, že sjednání storna zájezdu je možné do sedmi dní od jeho zakoupení. PVZP u nového cestovního pojištění vyšla vstříc klientům a prodloužila lhůty na sjednání u varianty standard na 16 dní před cestou a k úplnému zrušení této lhůty u varianty nadstandard.

AŽ 250 MILIONŮ KORUN

PVZP si uvědomuje, že společně se zvyšujícími se cenami se mohou škody na zdraví i na majetku šplhat velmi vysoko. Když se vám na vašich cestách přihodí nějaká nepříjemnost, PVZP za vás zaplatí až 250 milionů korun v případě léčebných výloh a 25 milionů korun v případě odpovědnosti.

Vyhrajte s cestovkem od PVZP vybavení na dovolenou k moři nebo do hor. Navíc získáte vyšší limity pojistného plněnínižší spoluúčast u storna a další výhody.   

Soutěž probíhá až do 30. 9. 2023.

Více o cestovním pojištění na: Cestovní pojištění | PVZP

PR

Podobné příspěvky

Hotel Žižkovy lázně -luxusní hotel s výhledem na plynoucí řeku a starobylý mlýn

Šebík

Emirates zavádí linku do Montréalu  

Afri

Z Letiště Václava Havla Praha přímo na Tchaj-wan

Afri