Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Zajímavosti

Malé SUV MOKKA vypadá sexy a navíc navozuje pocit robustnosti

Mokka e

Autosalon 19: Italský zázrak, sexy Mokka, tipy pro správné přezutí… To a mnohem víc sledujte už ve středu.

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 12. května ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 15. května v 7.30 na Primě nebo ten samý den ve 23.20 na CNN Prima NEWS.

S dalším týdnem jsou tu nové tipy pro milovníky rychlých kol. Na co se můžete těšit tentokrát? Jaké lahůdky si pro vás naši experti připravili? Tady je malá ochutnávka.

Průměrná mzda v Česku přesahuje 35 tisíc korun. To ale znamená, že polovina lidí na ni nedosáhne. Takže průměrný divák Autosalonu se rád podívá na test BMW, ale pak si jde koupit něco s cenou do 500 000 Kč. Třeba takový Fiat Tipo, který se nabízí i v lifestylové verzi Cross. Co na něj řekne expert Pepa, jehož vůbec první auto byl právě kompaktní Fiat?

Malé SUV MOKKA vypadá sexy, a navíc navozuje pocit robustnosti

Není nijak velký, nemá pohon všech kol a motor je na první pohled titěrný, přesto vás nový Opel Mokka dostane. Na malé SUV vypadá sexy, a navíc navozuje pocit robustnosti. A není to něco za něco. Když nebudete jezdit přes celou Evropu, klidně může sloužit jako vozidlo pro mladou rodinu. Stihne v něm ale Tereza dovézt režisérovi kafe, aby natáčení dobře dopadlo? 99 % prodejců a autoservisů se v autech asi moc nevyzná. Používá totiž označení pneumatika, což je špatně. Správně si jdete koupit nebo přezout pláště. Ale říkejte si tomu, jak chcete, hlavní přece je, aby „gumy“ fungovaly. V tematické reportáži vám proto dáme několik cenných tipů, jak životnost automobilových plášťů maximálně prodloužit.

Skoda EnyaqModerátor Evropy 2 Petr Říbal zná vozy značky Škoda jako své boty. Hrál totiž v několika jejích reklamních videích a byl také při prezentacích nových modelů. Takový Enyaq iV viděl ale, jak se říká, pouze z rychlíku – a taky si ještě nezazávodil. Obojí mu rádi splníme. Rádio je o rychlých reakcích, tak jsme zvědaví, zda je předvede i ve slalomu, brzdění a sprintu!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii!

Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda.

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/bf00807ae4c9cf19fff745026783e4ab20210506160155/fe44b4d949ad81bd7a0522f6a77602a120210506160155/11f267

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

 

Podobné příspěvky

AUTOSHOW PRAHA 2020 úspěšně prověřila připravenost veletrhů v PVA

Afri

Mistrem světa v MotoGP se stal Jorge Lorenzo

Afri

Živnostníci požadují odvolání předsedy Senátu Štěcha

Afri