Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Zajímavosti

Novinka, kterou zatím svět neviděl, auta s nadváhou a kam ta kára vlastně patří?

pristrojovka

Autosalon 8: Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 24. února ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 27. února v 9.10 na Primě nebo ten samý den ve 23.20 na CNN Prima NEWS. Jaro je za dveřmi a s ním i touha vědět víc, vyzkoušet víc. Autosalon je tu přesně pro ty diváky, kteří chtějí být v obraze – a třeba právě přemýšlí nad tím, jaké vozidlo by jejich rodině slušelo.

Novinka, kterou zatím svět neviděl, auta s nadváhou a kam ta kára vlastně patří?

C4Tak zaprvé: Dnešní automobilové modely není snadné zařadit. Značky mnohdy vytvářejí nové kategorie. Ale co na to řeknou staromilci a majitelé starších modelů? To všechno se dá zjistit! Stačí do zcela nového Citroenu C4, který připomíná trochu hatchback a trochu SUVéčko, posadit majitele první C4. Padne mu do oka?

Zadruhé: V době internetu vám nic neunikne. Všechny premiéry vidíte mnohdy ještě dřív, než se oficiálně představí. Novináři zkrátka vyslídí vše, včetně poklesků našich politiků. A my jsme pro vás natočili tuzemský vůz kategorie pick-up, který ještě nikdo neviděl! Jak je to možné? Zřejmě slušnej novinářskej oddíl! 🙂

ePeugeotZatřetí: S nadváhou je to u automobilů stejné jako u lidí – je zkrátka znát při sebemenším pohybu. Jakmile auto váží ke dvěma tunám, moc zábavy s ním asi nebude. A když jde o městský crossover, tak tuplem ne. Přesto existují výjimky, jako je Hyundai Kona Electric, s výkonem přes 200 koní.

A v neposlední řadě: Krabice, plechovka – taková (a další) nelichotivá označení se vžila pro vozy kategorie užitkových vozů. Dodávky jsou jak přes kopírák, jedna větší, jedna menší, ale jízdně trochu humpolácké. Možná se ovšem blízká na lepší časy. Nový Volkswagen Caddy totiž uvnitř připomíná spíš luxusní osobák – samé dotykové displeje.

P 308 motorTakový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii!

Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Promo video zde: https://wetransfer.com/downloads/dc964b59668c8bb4df32819f8a509be420210219092454/512d509471d07d1c101fd719ec942f4420210219092454/9929ea

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

 

Podobné příspěvky

Nové trendy v oblasti životního stylu hýbají i světem novinek

Afri

Nový Peugeot 208 získal ocenění Car of the Year 2020

Afri

Peugeot Cycles: elektrokola se prodávají on-line

Afri