Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Zajímavosti

SKUPINA ERMENEGILDO ZEGNA SPOUŠTÍ VE SPOLUPRÁCI SE SKUPINOU STELLANTIS PROGRAM UDRŽITELNÉ MOBILITY

studenti pecuji o pomnik z 2.sv.valy

Udržitelný rozvoj je základní vizí skupiny Zegna už od roku 1910, kdy byla společnost založena. Je to v souladu s vizionářským duchem jejího zakladatele Ermenegilda Zegny, který rozvíjel sociálně odpovědný přístup k místní komunitě, krajině a životnímu prostředí, a tento odkaz předal budoucím generacím.

Skupina Ermenegildo Zegna dnes tuto společenskou odpovědnost posiluje a ve spolupráci se skupinou Stellantis hodlá do roku 2025 nahradit všech 200 automobilů svého současného vozového parku ekologickými vozidly. V rámci své nové politiky ekologických vozů bude skupina Zegna do svého vozového parku zařazovat plug-in hybridy a 100% elektromobily s cílem snížit emise CO2 a znečištění ovzduší.

Environmentální, sociální a podnikové řízení je dnes základem každého odpovědného manažerského rozhodnutí

ekologicka vyroba aut Dnešní oznámení je dokonalým příkladem schopnosti skupiny Stellantis podpořit společnost Zegna na cestě k dosažení cíle nulových emisí pomocí nejmodernějších ekologických vozů. Environmentální, sociální a podnikové řízení je dnes základem každého odpovědného manažerského rozhodnutí a naším společným cílem je ukázat, že společnosti hrají v boji proti globálnímu oteplování důležitou roli,“ uvedl John Elkann, předseda představenstva společnosti Stellantis.  

Rifter„Jsme rádi, že můžeme společně se skupinou Zegna přijít s nabídkou našich ekologických, bezpečných a cenově dostupných automobilů, která v současné době zahrnuje 30 plug-in hybridních a plně elektrických vozů. Zaměstnanci skupiny Stellantis neúnavně každodenně pracují na tom, aby zajistili klientům mobilitu díky široké nabídce vozů a aby snížili uhlíkovou stopu našich zákazníků B2B díky lehkým užitkovým vozům s nulovými emisemi, včetně modelů na vodíkový pohon. Stellantis má působnost, technologie a ambice překonat očekávání našich zákazníků a plně je uspokojit efektivními řešeními mobility,“ prohlásil Carlos Tavares, generální ředitel společnosti Stellantis.

PEUGEOT_PR_NEWLOGO_LIFESTYLESkupina Zegna v rámci podpory ekologických vozidel nainstaluje ve svých kancelářských budovách a provozech dobíjecí stanice a nabídne svým zaměstnancům smlouvy na pronájem hybridních a 100% elektrických automobilů za atraktivních podmínek včetně palivových a dobíjecích karet. Zaměstnanci budou mít rovněž možnost absolvovat testovací jízdy elektromobilem a získat tipy v oblasti ekologické jízdy a spotřeby paliva.

 Skupina Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna je mezinárodní značka luxusní pánské módy, kterou v roce 1910 založil v italském Triveru mladý podnikatel Ermenegildo, jehož průkopnický vize je i dnes inspirací pro ekologicky odpovědný rozvoj aktivit společnosti: využívání zdrojů pro dobro ostatních, kontakt s lidmi a zaměstnanci, péče o území a komunity, kde značka sídlí. V současnosti vede podnik Gildo Zegna, generální ředitel, vnuk zakladatele a zástupce třetí generace rodiny Zegna. V průběhu let se společnost posunula od výroby kvalitního textilu k prodeji ručně vyráběných oděvů a stala se uznávanou mezinárodní luxusní značkou se sítí butiků ve více než 100 zemích.

www.zegna.com

 Stellantis

Stellantis je jedním z předních světových výrobců automobilů a poskytovatelů mobility, který se řídí jasnou vizí: nabízet svobodu pohybu díky osobitým, cenově dostupným a spolehlivým řešením mobility. Kromě bohatého dědictví a široké zeměpisné působnosti patří mezi hlavní přednosti skupiny také udržitelná výkonnost, rozsáhlé zkušenosti a velký počet zaměstnanců po celém světě. Stellantis hodlá využívat své široké portfolio ikonických značek, které založili vizionáři, jež jim vštípili vášeň a soutěživého ducha, který dodnes rezonuje mezi zaměstnanci i zákazníky. Stellantis usiluje o to být nejlepší, nikoliv největší, a zároveň vytvářet přidanou hodnotu pro všechny zúčastněné strany a komunity, v nichž působí.

www.stellantis.com

Andrea Pallard

Radka Matthey

 

 

 

Podobné příspěvky

Majitelé vozů Porsche si oblíbili autodrom

Afri

António Félix da Costa přinesl DS Automobiles a Techeetah nové cenné body  

Afri

Úspěšný přesun výuky do online prostoru

Afri