Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Krimi Zajímavosti

Společnost Telefónica stáhla z Extra výhod nabídku slev na oblečení spojované s neonacisty

Tuzemská telekomunikační společnost Telefónica v nabídce programu Extra výhody až do dneška nabízela dvacetiprocentní slevu na oblečení Thor Steinar.Tato německá značka sportovního oblečení je díky používaným motivům a symbolice, oblíbená především mezi neonacisty, přičemž se spekuluje i o krajně pravicovém zaměření a napojení zakladatelů zmíněné značky na neonacisty.

 

steinar

Společnost Telefónica již nabídku ze svého webu stáhla. Vyjádření mluvčího společnosti 02 Hany Fargaliho pro Pražský zpravodaj:

“Tu nabídku jsme již samozřejmě stáhli, šlo o nedopatření. Vzniklo to prostě tak, že zaměstnanec, který to tam dával, neznal pověst, která s touto značkou jde a kým je oblíbená. Nicméně tato značka je legálně prodávaná v maloobchodní síti. Nebyl to záměr, stáhli jsme to a omlouváme se zákazníkům, kteří se cítili zařazením nabídky této značky poškozeni.”

Byl za to dotyčný zaměstnanec nějak potrestán?

“Příjmeme takové kroky, které zabrání budoucímu opakování podobných situací, ale konkrétní kroky v tuto chvíli ještě nebudeme komentovat”, “V tuto chvíli jsme udělali to, že jsme to stáhli z webu, ale na druhou stranu opakuji, že ta značka je prostě legálně dostupná na trhu”, “Skutečně mohlo jít jen o neznalost té značky, já osobně jsem to znal, nicméně některé kolegyně vůbec nevěděly o jakou značku jde, takže jakmile jsme to zjistili, tak jsme to samozřejmě stáhli, ale v tuto chvíli nemůžeme exemplárně hledat konkrétního viníka, jelikož tam skutečně mohlo jít jen o neznalost trhu s módou.”

 

Text:                       Vít Hassan

 

 

Podobné příspěvky

Může být Škoda Kodiaq RS ještě lepší…

Afri

Pandemie zásadně změní trh s ojetinami

Afri

Vietnam daroval dne 18.5. zdravotní potřeby osmi zemím

Afri