Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Zajímavosti

SUV za hubičku

Hyundai Bayon

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 16. června ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 19. června v 6.55 na Primě nebo ten samý den ve 23.25 na CNN Prima NEWS. K létu patří krásné vozy. Ovšem jak je kupovat, podle jakých kritérií vybírat, co se vyplatí testovat? Přesně tyto potřebné informace má pro vás další díl pořadu Autosalon. Kde začít? Třeba tím, že vám splníme vaši žádost. 

Autosalon 24: SUV za hubičku, jak levně soutěžit ve světové rallye, proč dát šanci motorce bez renomé? To a mnohem víc sledujte už ve středu

Píšete si o cenově dostupná auta, máte je mít! Co SUV, které pořídíte i s plnou výbavou do půl milionu? Jistě, 100 koní z Hyundai Bayon neudělá dálničního predátora. Ani délka jen lehce přes čtyři metry neslibuje bůhvíjakou vnitřní prostornost. Proto ho čeká test dynamiky, reálné spotřeby a prostornosti zadních sedaček – to vše otestuje vysoký fanoušek Autosalonu.

Kdo se trochu vyzná, ví, že motorsport je o penězích. Nemusíte mít talent, stačí mít bohatého sponzora. A to se týká i nižších amatérských kategorií automobilového závodění. Objevili jsme ale způsob, jak celkem levně soutěžit ve světové rallye. A hned se jednoho takového závodu zúčastníme, i když jsme teda moc netrénovali…

Voge 500DSKdyž jdu kupovat novou motorku, většinou sáhnu po tom, co znám. Takže buď Japonec, BMW, Triumph, nebo Ital. A co se týče kategorie větších motocyklů určených i do lehčího terénu, přece nebudu kupovat nějaký „no name“? Pepa Sršeň si ale právě takový stroj bez renomé vybral. Možná však budete překvapeni, co Voge 500DS zvládne!

Online prodej jde strmě nahoru a přes internet jdou nakoupit i auta. Má to však svá specifika. Nejde ani tak o nabídku nebo informace, ty jsou v online prostředí srovnatelné s kamennou prodejnou. Spíš probereme praktické kroky a odlišnosti. Pro příklad si jedno nové auto objednáme z domu a necháme si ho přivézt až před dveře.

Nissan Juke první generace byl fajn pro trendy ženu nebo kadeřníka, ale stokilového chlapa jste za jeho volantem nepotkali. To nová generace dostala dávku testosteronu, velká kola, nášup místa ve všech směrech a docela zábavný podvozek a motor. Expert Pepa bude ale unešený ze zcela jiné věci, která se týká hlavových opěrek.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Promo video zde: https://we.tl/t-CDbAZbm2JY

Klára Kotábová | externí konzultant odd. Marketingu a PR pro televizi Prima

Podobné příspěvky

V centru Černý most probíhá výstava inspirovaná motivy knih Julese Vernea

Afri

Nadační fond ŠKODA AUTO podpořil dobrovolnický projekt

Afri

Prohlášení k soudnímu šetření týkajícímu se emisí dieselových motorů ve Francii

Afri