Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zajímavosti a události z Česka

Nadační fond REGI Base I. pomáhá Ukrajině

dar ve formě roušek
Nadační fond REGI Base v zastoupení pana Hynka Čecha předal v květnu dar   1.056.000 ks roušek  organizaci Mezinárodní diplomatická mise v Kyjevě, panu Vitaliy Pronu.
Nadační fond REGI Base I. byl založen v roce 2011, aby pomáhal novodobým válečným veteránům. Fond rozšířil  pomoc i na vojáky, policisty, hasiče, záchranáře a jejich rodinné příslušníky.
rouškyŠkála aktivit fondu se neustále rozšiřuje a dnes zajišťuje nejen rehabilitační péči v ČR nebo zahraničí, ale pomáhá s výběrem osobních asistentů, spolupracuje s renomovanými rehabilitačními ústavy nebo hledá prostředky na nadstandardní rehabilitační pomůcky, vozíky i automobily.

Nadační fond REGI Base I. pořádá i veřejné sbírky a prostřednictvím silných příběhů se snaží podpořit solidaritu s těmi, kteří pomáhali, když mohli, a nyní potřebují, aby společnost pomohla zase jim.

 

V neposlední řadě hledá fond cesty, jak pomoci „těm, kteří za nás sloužili“ dostat do širšího povědomí veřejnosti i přednáškami a nejrůznějšími většími či menšími propagačními akcemi: „Protože často pomáhá nejen samotná pomoc, ale i upozornění na potřebu této pomoci,“ jak dodává předseda správní rady Hynek Čech.

darovaci smlouvaBez vaší podpory a štědrosti bychom tu nemohli být pro ty, kteří za nás sloužili, když nás potřebují.

KOMU POMÁHÁME – novodobým  veteránům, vojákům, hasičům, policistům, záchranářům. 

Pomoc probíhá ve formě rehabilitační péče v ČR i v zahraničí,  výběr osobních asistentů,  právní pomoc a sbírky na nadstandardní rehabilitační pomůcky.

Mezinárodní diplomatická mise v Kyjevě zastoupená panem Vitaliy Pronem hájí zájmy Ukrajiny. Podporuje přátelské vztahy mezi Ukrajinou a Českou republikou ve formě podpory kulturních, občanských a  hospodářských vztahů.  Podporuje také vzdělávací a vědeckou činnost. 

red.

Podobné příspěvky

Česko loni „vymíralo“ nejrychleji od roku 1918

Afri

Girlandy ze 70. let nahradí v centru Brna nové osvětlení

Afri

Perspektivní oblasti kazašsko-české spolupráce nastíněné v Praze

Afri