Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zajímavosti a události ze zahraničí

FIAC Galeries představuje výběr z nejvýznamnějších galerií moderního a současného umění

Každoročně koná v centru Paříže. Jde o neopominutelnou akci měsíce října, která je skvělým místem pro objevování francouzské a mezinárodní tvorby. Součástí akce je zejména FIAC Galeries, která představuje výběr z nejvýznamnějších galerií moderního a současného umění a designu, které patří k tomu nejlepšímu na mezinárodní scéně, a FIAC Hors les Murs, což je přehlídka venkovních děl umožňující veřejnosti prohlédnout si umění rozmístěné na různých legendárních místech Paříže: Jardin des Tuileries, Muzeum Eugène Delacroix a Place Vendôme, dobře známých z komunikačních nosičů společnosti DS Automobiles.

FIAC Galeries představuje výběr z nejvýznamnějších galerií moderního a současného umění

DS-9-svetlaDíky modelové řadě, která je již od roku 2019 plně elektrifikovaná, je DS Automobiles multienergetickou značkou s nejnižšími emisemi CO2 v Evropě (83,1 g/km v roce 2020). Na veletrhu FIAC se všechny vozy DS 7 Crossback představí v plug-in hybridní verzi s výkonem 300 k a pohonem všech kol s dojezdem 75 km v režimu nulových emisí (městský cyklus WLTP). Od roku 2024 budou všechny nové modely DS Automobiles výhradně 100% elektrické.
.
DS AUTOMOBILES

Značka DS, která vznikla v roce 2014, se opírá o výjimečný odkaz vozu DS z roku 1955. Jejím základním rysem je avantgardní duch a ambicí ztělesnit know-how francouzského luxusu v automobilovém odvětví.
Vozy DS jsou určeny pro zákazníky, kteří usilují o osobní vyjádření a milují nové technologie, snoubí se v nich elegance a špičkové technologie. Celosvětovou modelovou řadu značky DS tvoří modely DS 3 Crossback, DS 7 Crossback, DS 4 a DS 9.
Značka DS Automobiles, která je dvojnásobným šampionem Formule E z let 2019 a 2020 (pohár týmů a jezdců), stojí na špici elektrifikace, neboť nabízí všechny své modely v elektrifikované verzi. Pod Označením E-Tense nabízí jak 100% elektrické vozy, tak plug-in hybridy s výkonem až 360 koní a pohonem všech kol. OdDS AUTOMOBILES OSLAVUJE SOUČASNÉ UMĚNÍ V PAŘÍŽI

•    Společnost DS Automobiles, která se již plně angažuje v oblasti kultury a umění jako patron muzea Louvre, rozšiřuje svou angažovanost v oblasti současného umění a stává se realizačním partnerem veletrhu FIAC.

•    Flotila vozů DS 7 Crossback E-Tense 4×4 300 se představí před sálem Grand Palais Ephémère, který hostí tento výjimečný ročník Mezinárodního veletrhu současného umění od 21. do 24. října.

DS-2020Kultura, která pro společnost DS Automobiles znamená od jejího vzniku důležitý výrazový prostředek, dobře ilustruje francouzské know-how a životní styl. Francie má díky bohatství svého dědictví, rozmanitosti své tvorby, vitalitě své umělecké scény a autentičnosti svého životního stylu v oblasti kultury opravdu co nabídnout.

Společnost DS Automobiles, která je již patronem muzea Louvre, se otevírá novým obzorům a stává se realizačním partnerem Mezinárodního veletrhu současného umění FIAC, který se od roku 1974 každ roku 2024 budou všechny nové modely, které DS Automobiles přinese na trh, výhradně elektrifikované.

DS-LOGOPro náročné zákazníky vytvořila společnost DS Automobiles program exkluzivních prémiových služeb „ONLY YOU, l’expérience DS“ pro jedinečný zážitek z kontaktu se značkou DS.

Značka DS, která je přítomna ve 41 zemích, vytvořila a vyvinula exkluzivní prodejní síť, kterou tvoří po celém světě více než 400 showroomů DS Stores a DS Salons
.
Novinky o DS France sledujte na www.DSautomobiles.fr @ DS_France  a mezinárodní dění kolem značky DS na www.DSautomobiles.com

MARTINA BEDRNOVÁ

Podobné příspěvky

Na začátku prosince 2020 vyšla kniha „Huascarán, zastavení po padesáti letech” 

Afri

Svět se víc a víc bojí delta mutace covidu

Afri

Proč Polsko nezavře důl Turów?

Afri