Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zajímavosti a události ze zahraničí

Kde mají nejširší nabídku svatebních šatů na světě?

svatebni salon

Kleinfeld Bridal na Manhattanu je ten nejlepší svatební salon na světě.

Od roku 1941 tu pomohli najít ty nejdokonalejší svatební šaty už statisícům nevěst! Salon sídlí na „dvacáté“ ulici v Chelsea a rozkládá se na ploše o 30 000 metrech čtverečních. Zákazníky tu obsluhuje na 200 profesionálů. K dispozici je 28 šaten a 17 zkušebních kabinek. Jak ve skutečnosti vypadá návštěva butiku zaplaveného jemnou krajkou, šifonem, tylem a hedvábím?

Nejluxusnější svatební salon Kleinfeld Bridal ročně oblékne na 17 000 nevěst

svatebni satyPřed salonem obvykle bývá rušno. U výlohy s ikonickou značkou „Kleinfeld“ se totiž fotí fanynky oblíbeného seriálu Jak si vybrat správné šaty (Say Yes To The Dress) z produkce TLC. Podle většiny zdrojů je však samotné nakupování mnohem klidnější a méně okázalé, než by se mohlo na první pohled zdát. Přesto vás zde čeká maximální komfort a pohodlí.

Stačí 90 minut

Typické sezení, během něhož si nevěsta obvykle vybere ty „své“, nezabere více než 90 minut. Po seznámení vám váš osobní poradce věnuje značkovou tašku, do které si můžete uložit své osobní věci. Osvěžit se můžete vodou značky Kleinfeld a díky zapůjčenému saténovému župánku se i otravné převlékání stane mnohem příjemnějším.

Správné spodní prádlo je základ

Prohlédnout si tu můžete více než 1500 šatů. Vyzkoušet vám však dovolí „pouze“ osm kousků. Základem úspěchu je totiž i samotná domácí příprava na návštěvu salonu. Zapomenout rozhodně nesmíte inspiraci, správné spodní prádlo, sponky do vlasů, vhodnou obuv, realistickou představu o rozpočtu a svůj tým osobních poradkyň! Jediný vhodný šperk, který byste měly mít při zkoušení na sobě, je zásnubní prsten. Ostatní řetízky nebo náramky překážejí při zkoušení nebo můžou zatrhnout látku na šatech. I v případě make-upu se doporučuje minimalismus – to abyste jej „neutřela“ do některého z nákladných kousků.

Připravte si minimálně 2500 dolarů

Salon bohužel nemůžou navštívit všechny nevěsty světa. A to nejen kvůli tomu, že se nachází v New Yorku. Značkové šaty na objednávku tu totiž přijdou minimálně na 2 500 USD. Pokud však hledáte jen inspiraci nebo se chcete podívat, jak výběr těch správných svatebních šatů probíhá, sledujte už dvacátou sérii oblíbené show Jak si vybrat správné šaty (Say Yes To The Dress), kterou vysílá TLC každou neděli od 20:00.  

O Warner Bros. Discovery

Warner Bros. Discovery (NASDAQ: WBD) je přední světová mediální a zábavní společnost, která vytváří a distribuuje nejrozmanitější a nejkomplexnější portfolio obsahu a značek v televizi, filmu a streamingu na světě. Společnost Warner Bros. Discovery, která je dostupná ve více než 220 zemích a teritoriích a v 50 jazycích, inspiruje, informuje a baví diváky po celém světě prostřednictvím svých ikonických značek a produktů, včetně Discovery Channel, discovery+, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, Investigation Discovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Television, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies, Discovery en Español, Hogar d HGTV a dalších. Další informace naleznete na adrese www.wbd.com.

Michaela Celárková
Media:list s.r.o.

Podobné příspěvky

Oslava 70 let Alžběty II. na trůnu připraví Británii až o 75 miliard korun

Afri

Putin Německu i Itálii vypíná plynové kohouty

Afri

Plynovod Nord Stream 2 je hotový z 99 procent

Afri