Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zajímavosti a události ze zahraničí

Metal Eco City v jihočínském Jieyangu – město pro malé a střední podniky

Metal Eco City v jihočínském Jieyangu

Čínsko-evropské Metal Eco City (MEC) je inovativní průmyslový park, který otevírá čínský trh evropským malým a středním podnikům. MEC se nachází v severní části megapole Jieyang uprostřed jižní provincie Guangdong – pouhou hodinu letu od Hongkongu. Rozloha města je přibližně 23 km2 a objem investic doposud přesáhl více než 21 miliard eur, doposud se v parku usadilo více než 60 podniků. MEC je pilotním projektem moderní urbanizace mezi Čínou a Evropou ve svém inovativním propojením pracovního a obytného prostředí.  Park byl založen v roce 2013, kdy Čína ve spolupráci s Německem společně spustily prototyp inovativního průmyslového parku.

Metal Eco City v jihočínském JieyanguNabídka Metal Eco City je určena evropským a českým malým a středním podnikům, které jsou celosvětově známé svou kvalitou a inovační silou. Hlavními odvětvími jsou technologie ochrany životního prostředí, galvanický průmysl a automatizace a veškeré technologie spojené s průmyslem 4.0.

Metal Eco City v jihočínském Jieyangu – město pro malé a střední podniky

Individuální řešení pro každý podnikatelský subjekt jsou definována prostřednictvím šesti platforem:

–        Výzkum a vývoj

–        Financování

–        Výroba

–        Obchod a distribuce

–        Environmentální technologie

–        Výuka a vzdělávání

O společnosti ZhongDe Metal Group, Co., Ltd.

Společnost Zhongde Metal Group Co, Ltd. investuje a rozvíjí Metal Eco City jménem městské samosprávy Jieyangu a zároveň je pověřena jeho marketingem a navazováním kontaktů s evropskými společnostmi. Více než 700 čínských kovodělných společností z regionu Jieyang založilo v roce 2012 asociaci a zřídilo investiční fond, aby mohlo zahájit provoz průmyslového parku MEC.

Jako zprostředkovatel mezi čínskými a evropskými společnostmi byla na začátku roku 2015 založena společnost Zhongde Metal Group GmbH ve Stuttgartu a v Berlíně. Dále má společnost pobočky v České republice, Rakousku, Francii a Španělsku. Pro podporu evropských malých a středních podniků při zakládání provozů v Číně vznikla platforma China SME Center, která spolupracuje s desítkami dalších průmyslových parků po celé Číně. Platforma zároveň pomáhá při vstupu čínských podniků a investorů na evropský trh. V České republice firma ZDMG spolupracuje se Svazem průmyslu a dopravy.

Mail: chinacenter@zhongdemetal.com

Www Sino-German Metal Group: www.zhongdemetal.com

Www China SME Center: http://www.sinoger.cn/

Podobné příspěvky

Ruská ropa za stovky miliard nadále proudí do EU, třeba skrze Čínu

Redakce

Země BRICS chtějí oslabit roli dolaru ve světě

Redakce

Akcie klubu Juventus se na milánské burze propadli o deset procent

Redakce