Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Zajímavosti a události ze zahraničí

Metal Eco City v jihočínském Jieyangu – město pro malé a střední podniky

Metal Eco City v jihočínském Jieyangu

Čínsko-evropské Metal Eco City (MEC) je inovativní průmyslový park, který otevírá čínský trh evropským malým a středním podnikům. MEC se nachází v severní části megapole Jieyang uprostřed jižní provincie Guangdong – pouhou hodinu letu od Hongkongu. Rozloha města je přibližně 23 km2 a objem investic doposud přesáhl více než 21 miliard eur, doposud se v parku usadilo více než 60 podniků. MEC je pilotním projektem moderní urbanizace mezi Čínou a Evropou ve svém inovativním propojením pracovního a obytného prostředí.  Park byl založen v roce 2013, kdy Čína ve spolupráci s Německem společně spustily prototyp inovativního průmyslového parku.

Metal Eco City v jihočínském Jieyangu – město pro malé a střední podniky

Metal Eco City v jihočínském JieyanguNabídka Metal Eco City je určena evropským a českým malým a středním podnikům, které jsou celosvětově známé svou kvalitou a inovační silou. Hlavními odvětvími jsou technologie ochrany životního prostředí, galvanický průmysl a automatizace a veškeré technologie spojené s průmyslem 4.0.

Individuální řešení pro každý podnikatelský subjekt jsou definována prostřednictvím šesti platforem:

–        Výzkum a vývoj

–        Financování

–        Výroba

–        Obchod a distribuce

–        Environmentální technologie

–        Výuka a vzdělávání

O společnosti ZhongDe Metal Group, Co., Ltd.

Společnost Zhongde Metal Group Co, Ltd. Investuje a rozvíjí Metal Eco City jménem městské samosprávy Jieyangu a zároveň je pověřena jeho marketingem a navazováním kontaktů s evropskými společnostmi. Více než 700 čínských kovodělných společností z regionu Jieyang založilo v roce 2012 asociaci a zřídilo investiční fond, aby mohlo zahájit provoz průmyslového parku MEC.

Jako zprostředkovatel mezi čínskými a evropskými společnostmi byla na začátku roku 2015 založena společnost Zhongde Metal Group GmbH ve Stuttgartu a v Berlíně. Dále má společnost pobočky v České republice, Rakousku, Francii a Španělsku. Pro podporu evropských malých a středních podniků při zakládání provozů v Číně vznikla platforma China SME Center, která spolupracuje s desítkami dalších průmyslových parků po celé Číně. Platforma zároveň pomáhá při vstupu čínských podniků a investorů na evropský trh. V České republice firma ZDMG spolupracuje se Svazem průmyslu a dopravy.

Mail: chinacenter@zhongdemetal.com

Www Sino-German Metal Group: www.zhongdemetal.com

Www China SME Center: http://www.sinoger.cn/

Podobné příspěvky

Velvyslanec republiky Kazachstán v České republice Marat Tazhin: „Spolupráce mezi Kazachstánem a Českou republikou se navzdory pandemii rozšíří a posílí“: „Spolupráce mezi Kazachstánem a Českou republikou se navzdory pandemii rozšíří a posílí“

Afri

Spojené království a svět” v Praze

Afri

PROSÍM POMOZTE VIETNAMU!

Afri